Hotel Hell

Gordon Ramsay podróżuje po kraju, by przywrócić blask zaniedbanym hotelom - począwszy od brudnych pokoi, przez niekompetentną obsługę, do restauracyjnego menu.

plakat - Piekielny hotel Gordona Ramsaya (2012)
 
Gordon Ramsay Gordon Ramsayjako: Gordon Ramsay (prowadzący)

ocena uczestników programu

Gordon Ramsay jako false
Gordon Ramsay (prowadzący)
8,9 22 głosy

Piekielny Gordon Ramsay tym razem rusza w podróż po Stanach Zjednoczonych, żeby wziąć w swoje ręce najbardziej zaniedbane i odpychające hotele. W żadnym z nich nie chcielibyście spędzić nocy, a już na pewno nie odważylibyście się zjeść śniadania. Jak demoniczny kucharz sprawdzi się w nowej roli? Diabelnie surowy mistrz kuchni postanawia zostać postrachem amerykańskich hotelarzy. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu w prowadzeniu hotelowych restauracji, Gordon dobrze wie, jak spełnić wygórowane oczekiwania klienta.  W nowym programie weźmie na swoje barki odpowiedzialność za brudne pokoje, zapuszczone łazienki i niekompetentną obsługę. Wszystko po to, żeby pokazać właścicielom, jak odmienić hotele i podnieść jakość oferowanych usług.  Prowadzący zrobi wszystko, żeby straszaki na turystów zamienić w przyjazne i eleganckie ośrodki rekreacyjne. Przewróci wszystko do góry nogami i nie oszczędzi po drodze żadnej osoby, która nie będzie chciała się podporządkować. Napięcie nie raz sięgnie zenitu.  Jedno jest pewne. Jeśli właściciele hoteli nie spełnią wyśrubowanych oczekiwań Gordona Ramsaya, ich życie zamieni się w piekło...

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tego programu. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o programie
Piekielny hotel Gordona Ramsaya

studio:
  • One Potato Two Potato
inne tytuły:
Ramsay's Hotel Hell
  • Wielka Brytania

(więcej...)
  • Zdjęcia były kręcone w Windsorze (Vermont, USA), Cambridge (Nowy Jork, USA), Pipestone (Minnesota, USA), Milford (Pensylwania, USA) i Coeur d'Alene (Idaho, USA).

dodaj nowy temat na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o