Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:33
Program tv

You vs. Wild

2019
6,7 800
ocen
6,7 10 1 800
165
chce zobaczyć
{"id":"827623","linkUrl":"/tvshow/Ty+kontra+dzicz-2019-827623","alt":"Ty kontra dzicz","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/76/23/827623/7879860.2.jpg"}
W tym interaktywnym programie podejmujesz decyzje, od których zależy los Beara Gryllsa. Czy zdołasz pomóc mu przetrwać w bardzo niegościnnych zakątkach świata?
{"seasons":[1]}
8
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Ty kontra dzicz
Zwiastun nr 1 (polski) 1:33
Ty kontra dzicz - Zwiastun Nr 1 (polski) Ty kontra dzicz - Zwiastun Nr 1 (polski)

Program o sztuce przetrwania, w którym główną rolę gra Bear Grylls. W każdym odcinku towarzyszymy mu w najodleglejszych zakątkach świata i za każdym razem to my wybieramy, jaką decyzję ma podjąć. W tym programie interaktywnym to od nas zależy, jak będzie rozwijać się akcja.

inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • czy ktoś znalazł pume?:D

  olgabb90 ocenił(a) program na 8

  Witam, czy komuś udało się spotkać z pumę? Przeszłam całą grę, ale pumy nie znalazłam:)

 • ty decydujesz co dalej

  voldi ocenił(a) program na 8

  Uwielbiam gry w których ty podejmujesz decyzje i od twoich decyzji zależy przebieg gry. W życiu nie przypuszczałabym, że ktoś stworzy taki serial. Moj syn miał frajdę podejmując decyzje za bohatera. Serial typowy dla dzieci, można się czegoś nauczyć, no i świetnie wykonany. Czekamy na kolejny ... więcej

 • Kolejne sezony

  thekly ocenił(a) program na 8

  Czy wie ktoś,czy będą kolejne sezony?

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.