Cezary Pazura

Z okazji premiery "Futra z misia" nasze studio odwiedził Cezary Pazura. W nowym odcinku "CV" znakomity aktor opowiedział o ulubionych rolach ze swojej filmografii.

Zdjęcie na stronie głównej:Gallo Images/Getty Images

komentarze 19

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
BruceParker
Niebywała charyzma i jeszcze większy talent. Prawda jest taka, że bez tego człowieka polskie kino byłoby uboższe. Na próżno szukać aktorów młodego pokolenia z tak profesjonalnym podejściem do swojego zawodu. Człowiek wykształcony, obyty i naturalny, powinien być wzorem do naśladowania dla każdego kto chciałby kiedyś liznąć aktorstwa na poważnie. Panie Cezary mam nadzieje, że kiedyś będzie mi dane zamienić z Panem kila zdań twarzą w twarz. Pozdrawiam!
25
kojot_kh
Raczej to była reklama filmu, którego tytułu nie podam żeby nie robić reklamy.
2
malowany
W Dniu świra na 13 posterunku dorwał go killer przez to że jego rozmowy były kontrolowane , później zszedł na psy i wcale to nie jest nic śmiesznego.
2
baldman83pl
Dobrze zagrał kaprala Wiadernego. No i skubany świetnie naśladuje głos Lindy.
1
yamata
@atari799927176virgin Zagraj lepiej. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś został znanym aktorem. Chociażby w połowie tak znanym jak Pazura. Tymczasem jesteś jakimś anonimowym komputerowym złomem o ksywie tak oryginalnej, że trzeba było dołożyć 9 cyfr, by przeszła jako login... ;)
MendezZ
Szanuje cie Cezary za to co robisz i co przekazujesz poza praca czekam z niecierpliwoscia na PSY III
MaXXi
Szkoda że się już wypalił, teraz gra mocno średnio. Jeszcze w latach 80/90tych grał naprawdę bardzo fajnie. Potem po 2004 roku już coraz to gorzej, a reżyserka totalnie mu nie pykła, tak jak i Olafowi Lubaszenko i jeszcze jednemu znanemu aktorowi.
1
free_dom
Ma w czym wybierać i o czym opowiadać.
artpost1
Jest takie filmowe powiedzenie : "Jesteś tak dobry ... jak ostatni film w którym zagrałeś", Idąc tym tropem to chodzi o Pazurę w filmie "Futro z misia".
Speed_4
"Cezara Pazury ryj z dołu czy u góryyyyyyyyyyy".
browne_2
Jakie ulubione role? To facet który zepsuje każdy film. Najlepszym przykładem Trzy kolory: biały
4
Bon009
Miał swoje 5 minut i trafione role to fakt, teraz według mnie [i chyba nie tylko] się wypalił i to totalnie, a może to wiek gdzie nie umie już bawic jako starzejący się facet
9
atari799927176virgin
Słabiutki aktor z niego! Ten podrzędniak nie jest sławny wcale!
8

zwiastuny