BlizzCon 2019, nowe "Modern Wafare" i "Death Stranding"

Zapraszają Marcin Dąbkowski i Michał Walkiewicz.

komentarze 13

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
88johny11
Ja na jedyne co czekam to żeby Dąbek nie prowadził już tego programu.
3
vlad21
Ale super wywód odnośnie Death Stranding. Bardzo miło się tego wszystkiego słuchało. Dzięki Michał.
2
batgniewko
Ja czekam na remake Warcrafta 3, ale z tego co mi wiadomo, niewiele na Blizzconie powiedziano o tym projekcie.
2
kruczek10
W nowym "Call of Duty" cieszy mnie, że w końcu ktoś wpadł na pomysł, że świetnie wyszkolony żołnierz potrafi przeładować broń podczas używania przyrządów celowniczych :)
1
Konju333
Michał, przestań bawić się swoim butem przy każdej dłuższej wypowiedzi ;P
rvnrvn1010
Czyli dla fanów Kojimy, Death Stranding to gra na 9 lub 10, a dla zwykłego gracza który szuka normalnego gameplayu w grze to raczej 5, 6/10. Czyli gra nie dla mnie.
1
Nethvoy
7:38 - "grając na Xboxie, tam jest mniej dzieci i mam jakiekolwiek szanse osiągniecią czegokolwiek", haha, co ty Dąbek pleciesz? Czyli mam rozumieć, że dzieciaki przewyższają cię skillem?
1
lukas_172
Nowe Modern Warfare ma rewelacyjna kampanie (w multi nie grywam). Najlepsza kampania od czasów pierwszego Black Ops (czyli minelo juz 9 lat). Widać, ze w koncu ktos się przyłożył do niej i wprowadził trochę swiezosci, misje są dość różnorodne, a historia ciekawa choć nie tak dobra jak w pierwszym Black Ops.
w00dy_alen
gra jest na 60-70h a ja przez 48 nic nie zobaczę? Przecież spokojnie biorąc na weekend można zagrać 10-20h :D A to 1/3 gry
rbk23
Dla starego byka Singiel w nowym Cod MW to nudy straszne w dodatku tylko 5h. Wszystko już gdzieś było, wszystko człowiek już gdzieś widział. Brak efektu wow. Cod MW2 nadal imo najelpszy . Muzyka akcja efektowność i intensywność na maksa. Chyba się starzeję.
wujekbandzior
Ogólnie nowy Cod to bardzo dobra paczka. Kampania jest krótka ale intensywna, a misje "czyszczeniowe" to pełne napięcia, świetne doświadczenie. Multi jak dla mnie nie zwolniło bo nadal możesz zejść od razu na respawnie. Jest trochę za szybko i trochę zbyt frustrująco, ale odwzorowanie broni i satysfakcja ze ściągania innych graczy to nadal "psychologiczno-behawioralny" loop do którego chce się wracać. Kojime też zamówiłem i trochę już ograłem. Wizualnie i dźwiękowo to majstersztyk, absolutny top obecnej generacji, który może bez problemu stać obok Horizona i God of Wara. Gameplayowo jest trochę kłopotliwie. Interfejs jest strasznie przekombinowany i nieczytelny w swoich tabelkach i statystykach, no ale to chyba element stały w twórczości Hideo. Cieczy fakt, że dostarczanie paczek nie jest aż tak nudne jak się wydawało, ale z drugiej strony nie jest to też nic na tyle absorbującego, że nie masz dość po kilku godzinach. A aspekt rozbudowy i terraformowania krajobrazu jest na tyle karkołomny i rozwleczony, że nie wiem czy będzie mi się chciało w to bawić na dłuższą metę. Ogólnie DS jako wieloletniego gracza cieczy mnie bo pokazuje, że da się zrobić grę z ogromnym rozmachem i własną wizją, niekoniecznie komfortową dla każdego odbiorcy tego medium. Z drugiej strony smuci bo może być to wizja pełna nużących propozycji dla aktywności gracza. Czy będzie to dla mnie 7/10 czy 9/10 pokaże czas.
WruzbitaMaciej
MW to śmietnik nie chce mi się nawet kontyn- Zzz... Death Stranding """"kinowy"""" symulator chodzenia. Jakbym chciał obejrzeć film, i sobie pochodzić, to bym poszedł piechotą do kina, a nie zmulał przy betonie partacza Kojimy za ponad dwie stówy. Fajne """"gry"""" tutaj rekla- przepraszam prezentujecie.
1
vlad21
I oczywiście Marcinowi też dziękuję. Fajny program. Będę śledził Checkpoint.

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię