Zobacz nasz nowy program o grach

Michał Walkiewicz i Marcin Dąbkowski zapraszają na swój nowy program o grach.

komentarze 47

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
26
Cyferion
Może zamiast zabierać się za publicystykę która, nie oszukujmy się, zawsze wychodziła Wam dość miernie, zabierzecie się w końcu za usprawnienie procesu za którym Filmweb tak naprawdę stoi czyli... dodawanie kontentu. Nie dość, że sam interface wygląda jak system informatyczny z lat 90, to jeszcze sam proces jest najgorszym doświadczeniem jakiego można doznać w przypadku dodawania czegokolwiek w internecie. Czekanie 6 miesięcy na zweryfikowanie kontrybucji tylko po to, żeby sprawdzający ją odrzucił przez to, że nie przypasowała mu wielkość liter w drugim słowie jest jak splunięcie w twarz. Chciałbym przypomnieć, że dodawanie kontentu przez użytkowników jest darmowe, nikt nam za to nie płaci (nie wiem jak szanownym moderatorom sprawdzającym kontrybucje). Dlaczego sprawdzający (skoro już włoży swój czas w robienie researchu czy dodawane materiały są prawidłowe) sam nie może ich poprawić i zaakceptować? Za kolejne pół roku materiały poprawkowe sprawdzi zupełnie inny moderator któremu nie spodoba się nawias w oryginalnym tytule. To jest celowe tworzenie dodatkowej pracy i brak szacunku dla czyjegoś czasu.
21
sagrado
Walkiewicz to irytujący i przemądrzały, nudny typ. Stracony czas.
10
Ambient_Fruit
„Eksperci” ... Jeden lepszy od drugiego. Dramat
7
michal.2907
Póki co nuda. Gadające głowy. Ile razy w tym programie Walkiewicz powiedział: 'nie wiem'? Liczył ktoś? Chyba z dziesięć.
6
jazzmanfromspace
Cieszy powrót jakiegokolwiek programu o grach. Ja osobiście bardzo lubiłem salon gier, zwłaszcza u jego początków. Cieszy też że Pan Waliewicz przytył i w końcu zaczyna wyglądać jak prawilny gracz gierek.
7
elkolo
@jazzmanfromspace Właściwie to nie wiem dlaczego nie ma już Salonu gier i w czym ten nowy program ma być lepszy. A Walkiewicz wyhodował prawilne gejmerskie piersi.
2
Rogue16
Bardzo się cieszę, że na Filmweb powrócił program o grach. "Salon Gier" oraz "Top Gier" były moimi ulubionymi materiałami video przygotowywanymi przez redaktorów. A zarówno pan Michał Wlkiewicz, Marcin Dąbkowski, jak i nieobecny tu Joachim Snoch byli dla mnie zgranym trio, od którego można było się czegoś ciekawego o tej branży dowiedzieć i popatrzeć oczami osób, które przeszły więcej gier niż statystyczny gracz. Ciekawe czy jeszcze kiedyś zobaczymy ich wszystkich razem? Tak czy siak, Panie Michale oraz Panie Marcinie-czekam na więcej :)
4
88johny11
Jak patrzę i słucham dąbka to mi się rzygać chcę
7
JacaMa1000
Powodzenia z serią Checkpoint. Trzymam kciuki.
4
Ambrozy_Bomba
Podkreślcie sarkastycznie jeszcze 10 razy, jak to wbrew potencjalnym widzom będziecie nudzić na tematy, które nie są mile widziane przez typowego użytkownika filmwebu. Nie, żeby redakcja i "zarząd" strony od dłuższego czasu nie przejmował się tym, czego chce ich użytkownik, no ale przypominam, że mimo osobistych preferencji, tworzycie jednak portal i programy nie tylko dla siebie/wąskiego grona hobbystów, ale jednak dosyć szerokiej widowni. Wiecie, to tak jak ci wszyscy muzycy, którzy w każdym wywiadzie podkreślają, że "mają w dupie, czego chce słuchacz, oni robią muzykę, którą kochają i sami chcieliby słuchać".
4
2
patryk14
Po co właściwie dajecie nowy program zamiast kontynuować salon gier?
2
wojciech_01
Bardzo fajna ściana za panem Walkiewiczem. Inspirujące.
2
1
1
MickyThump
Panowie, spoko że wracacie ale cały odcinek zbyt statyczny (piliście kawę? :)), brakuje przepychanek ala 'Movie się'. Newsy skomentowaliście bardzo sztampowo, Dąbek nie stanowił tym razem przeciwwagi dla pewnego siebie Walkiewicza. Nie przeszkadza mi natomiast mówienie o grach japońskich, zawsze można pominąć odcinek jeżeli tematyka nie jest interesująca. Zaproponowałbym przegląd newsów jako nagrane oddzielnie i wtrącone po rozpoczęciu 'kalendarium' - byłoby bardziej dynamicznie, a czas spędzony na powolnej rozmowie można by przeznaczyć na drugą grę albo głębsze pociągnięcie jednego z tematów. Ostatnim dużym tematem był Alec Holowka, mielibyście u mnie super dużego plusa za próbę rzetelnego przegadania tego wątku.
1
RevolverOcelotFilmweb
Bardzo ciekawa formuła nowego programu, cieszy wypuszczanie odcinków co dwa tygodnie, ale skoro w jednym odcinku będzie tylko jedna Gra Odcinka, to w sezonie jesiennym czy wiosennym wiele gier może zostać pominiętych - Gears 5 czy Borderlands 3 są chyba pierwszymi takimi grami, bo za dwa tygodnie zgaduję, że będzie FIFA 20 albo tylko jedna z tych dwóch gier. Ale kibicuję w rozwoju programu, tęskniłem za czymś takim. ;)
1
mackal83
Niestety marny ten program.Kogo obchodzi recenzja gry na Switch , która wygląda jak kolejny klon nijakiej gry.
gabro111
Lepiej wróćcie do serii Na skróty. Wszyscy by byli zadowoleni.
szczepan600
No Panowie uwaga, chemia między wami i emocje rozsadzą zaraz studiu :-)
czaku20
W końcu ktoś kto też nie lubi Soulsów... wielki plus ;D
PiterusAzarathus
Oglądać nie będę, bo graczem nie jestem, ale szanuję za wystrój, zwłaszcza za hełm i maskę vaultboya z Fallouta. No i propsy za koszulkę Dąbka z Paranoid.
Chidder
@PiterusAzarathus Ale akurat ten hełm to tandeta totalna - jak ze styropianu. W sklepie, w którym pracuję jest kolekcjonerka "Fallout 76" za 250 zł. i moim zdaniem to i tak za dużo.
RevolverOcelotFilmweb
Jeśli chodzi o segment newsów, to brakuje tam paru informacji z ostatnich dni np. Nintendo Direct. Jak rozumiem, te newsy mają być trochę żartobliwe, ale niektóre jak np. zapowiedź Switcha Lite czy 100 mln sprzedanych konsol są już bardziej poważne, więc dziwię się, że niektóre newsy pominęliście. ;)

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię