Oto popkulturowe propozycje Michała Walkiewicza i Kai Klimek dla tych, którzy zainteresowani są tematami poruszonymi w filmie "Jojo Rabbit".

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Elektra122
Mimo, że nie widziałam Jojo, to najmocniej oczywiście kojarzy mi się z konceptem zabawnego Hitlera Charlie Chaplin w Dyktatorze.
4
BruceParker
Jestem prostym człowiekiem. Widzę Klimek - wychodzę.
13
Dude_
Szczerze to ten cykl to nie wypał. Były lepsz które już chyba nie istnieją.
7
andrzej_jamaican
cykl jest ciekawy, szersze spojrzenie na dany tytuł. mówić o filmie nie mówiąc o nim :) a przy okazji chciałbym się pożalić: Koszalin Multi i lokalne kino nie mają Jojo w repertuarze... nie rozumiem tego, tyle nominacji, nagród i ch,,,j. pani z Multiinformacji pyta się "czy tytuł pisze się tak jak się czyta, przez dż?" - pracownik "lidera na europejskim rynku kinowym" ... w lokalnym kinie byłem pierwszą osobą pytającą o ten tytuł...
1
Dude_
A nie jest to też czasem w klimacie "Życie jest piękne"?
1
Karton20
Dzięki Michał, że wspomniałeś o New Colossus! Kiedy usłyszałem Heroes po niemiecku na koniec Jojo Rabbit, od razu pomyślałem "cholera, świetnie to zrobili, jak w nowych Wolfach!" Film rzeczywiście miesza dramat wojny, traumę głównego bohatera i absurdalny humor jak Wolf, zwłaszcza ten drugi. Idę nakarmić Rosę, narka!
1
Justyna_
Bardzo fajna i ciekawa formuła programu, często jest przecież tak, że już po obejrzeniu filmu szukamy czegoś o podobnej tematyce lub właśnie - w podobnym klimacie - więc - dzięki za ten cykl. Ja bardzo chętnie posłuchałabym w najbliższym odcinku o "Małych kobietkach" :)
Seth87
obgadajcie cyberpunk, blade runner, ghost in the shell itp
pajt
https://www.filmweb.pl/film/Ha rvey-1950-103962

zwiastuny