Kaja Klimek i Michał Walkiewicz doradzają, co obejrzeć, przeczytać i w co zagrać przed seansem nowego "Terminatora".

komentarze 20

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Kalafiores
Jako fan pierwszych dwóch części, poczekam aż będzie na VHS.
33
kaladann
To jest przegięcie. Dlaczego terminatora gra wciąż biały? Powinien być czarny i być gejem. Poczekam aż netflix zrobi film poprawnie i tak jak powinno być.
24
Raphaelus
Jak jesteś małolatem który lubi same efekty, CGI dolnych lotów, nie przeszkadza Ci na siłę wciskanie femi poprawności politycznej lub jej nie rozumiesz boś zbyt młody. Zrównanie klasyka do roli opiekuńczego "dziadka" rodziny niestanowi problemu... to film dla Ciebie. Inaczej omijać the Guano szerokim łukiem bo jeszcze wejdzie im w nawyk tworzenie tego typu filmów. Oburzone feministki zapraszam na równouprawnione etaty w kopalni, MPO, straży pożarnej i na budowę.
13
Doback
Fajnie, ale Terminator nie jest serią o podróżach w czasie. Podróż w czasie to tylko pretekst do właściwego filmu, czyli strzelanin, pościgów i ucieczek, w różnych proporcjach w zależności od części. Pierwszy Terminator to techno-noir thriller, nomen omen moja ulubiona część. Drugi to bardziej akcyjniak i dalej te podróże w czasie nie są tematem filmu.
5
michal.2907
Ja chcę kolejną część Terminatora. Tylko żeby złego cyborga zagrała pani Klimek. Strój, fryzura, głos, semantyka... Wszystko pasuje.
4
szybki1244
Niestety mam wrażenie, że te propozycje mogłyby być bardziej w klimacie. Ja bym polecił Hardware (1990) albo Kill Command (2016) . Dobra okazja, żeby polecić te dwa, mało znane filmy.
3
Dentarg
Cześć, czy opowiadając o tym kiepskim filmie moglibyście nie nazywać tej serii "Coś w klimacie"? Bardziej by pasowało: "Coś w złym guście", "Coś kiepskiego" albo "Coś w ujowym klimacie". Dzięki
3
1
ciosina
Pierwsza część to był horro, robiło się w gacie podczas oglądania. Urok tamtych filmów miał to do siebie, że ludzie nie znając USA jak teraz chłonęli to co widzieli bo było to dla nich nowe i fascynujące.
1
michal.2907
Ode mnie w klimacie. Film: 'Tetsuo człowiek z żelaza'. Książka: Daniel H.Wilson- 'Robokalipsa'.
1
Kalafiores
Zamiast Żanemone znacznie lepiej odpalić sobie You Could Be Mine.
1
Voytash89
Totalnie nie na temat, ale nie mogę się powstrzymać by nie napisać, że Kaja wygląda po prostu świetnie!
BmkmRalf
SOMA posiada jedną z lepszych fabuł w historii gier komputerowych . Na pewno w takim best of 20 ever
StalowyGigant
Walkiewicz ma słabe plecy o ramionach już nie wspomnę. Powinien popracować nad sylwetką. Na oko słaba genetyka , ale może choć odrobinę poprawi proporcje.
6
Dravic
W sekwencji otwierającej w filmie "Terminator: Dark Fate", młody John Connor ginie, zabity przez Arnolda Schwarzeneggera na oczach Sary Connor. Przeskok czasowy o kilkadziesiąt lat, nowy zbawca ludzkości to meksykańska nielegalna imigrantka i musi zostać ochroniona przed terminatorem. Kalka fabularna T1 plus T2, ale lepsza, bo o kobietach!
The_Witcher
Nie ___________________ https://youtu.be/wmxKv5ehxKo
qbassmanutd
Jak fan serii melduję się w kinie 8.11. :D
3
_Betejger_filmweb
''Bycie androidem to jest taki sposób funkcjonowania w świecie filozoficznym , czyli oderwanie się od płci, od ról społecznych, poszukiwanie jakiejś wolności. To jest bardzo pozytywna wizja - Kaja Klimek '' aha....aha?...He hu :))))))
4
GalaQXus
To jest jakieś nieporozumienie! Ma to być najbardziej kanoniczna bezpośrednia kontynuacja T2 a młodego Connora, PRZYSZŁEGO ZBAWCĘ ludzkości nie widać w zwiastunie, skupiają się na jej starej trochę na Arnim i nowych bohaterach ale dlaczego nie Johnie?! WTF Chyba że sam film już jest bardziej normalny?

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię