Kogo w "Gwiezdnych Wojnach" zagra Tom Hardy?

Jak co piątek Dorota Kostrzewa prezentuje najciekawsze filmowe newsy tygodnia. W tym odcinku m.in. o tym, kogo zobaczymy na moment w "Ostatnim Jedi", co planują Warner i DC Comics,  a także o dalszych losach "Stranger Things".

komentarze 61

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
dawid265
Joker w wykonaniu leto to pomyłka, lansuje sie w klubach, jeździ najnowszymi samochodami, ubiera jak zbuntowany bogaty nastolatek, brakowało mi tylko sceny w ktorej robiłby sobie selfie i sprawdzał ile dostał lajkow, co to za szaleniec który musi mowic o swoim szaleństwie ? Moim zdaniem nowego jokera powinien zagrać ktoś świeży, ktoś kto potrafilby grając złego okrutnego człowieka wzbudzić u widza dziwna sympatie, moze nawet zachwyt, Joker jako wzmacniasz dla tkwiących w głębi każdego człowieka pierwiastków szaleństwa i zła, taki Joker Pełen sprzeczności, wybuchów złości, płaczu, smutku i eufori, potrafiący logicznie wytłumaczyć swoje szaleństwo(dzieki swojej inteligencji i zaniknięcia ludzkiej natury, społecznych norm itd) wlasnie taki mi sie marzy a nie leto który musiał tłumaczyć ze zaraz zrobi cos bardzo bardzo złego, litości!!! Każdy kiedyś widział jak 2 pijanych facetów zamiast sie pobić przez 15 minut obrzuca sie tekstami w stylu "zaraz Ci za...." , "nieee to ja zaraz Tobie za...."
24
0058yrrab
@dawid265 A gdzie ma siedzieć jak nie w klubach? Na spotkaniu Oazy razem z tobą?
3
super_krzak
@dawid265 Może jego upodobania nie są takie jak Jokera z Mrocznego Rycerza, ale myślę, że chodzi raczej o charakteryzację postaci i samego aktora, które robią przecież niezłe wrażenie. A skoro reżyser jest inny, to może i Leto mialby lepsza role.
RafGraf
Możecie to proszę wyłączyć. Na każdej stronie włącza mi się ten filmik. Mam dość.
15
juicy_carmel
@RafGraf Firefox ma w opcjach możliwość blokowania odtwarzania automatycznego filmów na dowolnej stronie. Przypuszczam, że znajdzie się do chroma też odpowiednia wtyczka.
juicy_carmel
@RafGraf Nie zwróciłem uwagi na datę postu... Filmweb podsunął mi ten filmik w propozycjach, dopiero podczas słuchania tego filmu i przeglądania reszty komentarzy coś mi zaświtało, że nie halo z tymi newsami.... Nie przyszło mi do głowy, że filmweb może rekomendować w newsach suchary sprzed dwóch lat. Sorry za odświeżanie staroci.
Vid
Mam prośbę. Czy moglibyście mi nie odtwarzać automatycznie tego szajsu kiedy wchodzę na którąkolwiek stronę na portalu? Jak będę chciał obejrzeć to obejrzę.
12
MERCURYfan01
Hollywoody mogły by też reaktywować Crittersy, a bo czemu nie.
11
tytus01
Weźcie zabierzcie tego samograja z każdej strony z filmem! Nikt tego nie oglądał że tak się narzucacie? Da się to jakoś zablokować?
9
KonBoj
Uwaga administracjo Filmweb - przestańcie usuwać komentarze - Napisałem komentarz coś mniej więcej tego typu - Wałęsa Człowiek z Nadziei tytuł raczej powinien być Wałęsa Człowiek z Teczki. Na mój komentarz zamieszczono odpowiedź - trochę szacunku dla LEGENDY mała mrówko. Nie będę pisał od kogo, po co. Nie jestem trollem, nie tworzę konfliktu na siłę - mówię prawdę o czym niedługo sami się przekonacie jak "Chluba" narodu przegra z IPN'em w niezależnym sądzie. Więc na miłość boską po prostu ignorujcie takie komentarze - usuwając je bierzecie stronę i bardziej zaogniacie sprawę. Ja wierzę w prawdę, całą prawdę. To, że facet był prezydentem i coś tam zrobił dla kraju nie zwalnia go z krzywoprzysięstwa i składania fałszywych zeznań oraz ze ZWYKŁEJ KULTURY OSOBISTEJ. W mojej ocenie Pan Wałęsa przynosi wstyd swoim zachowaniem w mediach publicznych i społecznościowych. Dlaczego nie może on być sądzony jak zwykły Kowalski oraz dlaczego zabraniacie mi korzystanie z moich konstytucyjnych praw do wyrażania moich opinii? Hipokryzja na najwyższym poziomie. Robię Print Screen'a tym razem i jak komentarz zniknie to domyślcie się sami jak bardzo się rozprzestrzeni po sieci. Nie chcecie polityki, konfliktu na swoim portalu - IGNORUJCIE. To najlepsze co możecie zrobić. Chyba, że chcecie powiedzieć, że wasi sponsorzy od was odejdą. Mogę tylko mniemać cóż to za "sponsorzy", z jakich kręgów się wywodzą, z jakich krajów pochodzą ich spółki matki.
20
KonBoj
@LuckyMe Zdrowa, kulturalna dyskusja - nie ma co :-)
Bartosz_Pstragowski
@KonBoj A może zapisz się gdzieś na portal na których prowadzi się dyskusje polityczne ??? Z całym szacunkiem - to nie jest miejsce na dyskusje polityczne, tu się rozmawia o kulturze, filmie a nie o tym kto był agentem a kto nie... Oceniaj filmy, czyjąś wyobraźnię i pracę nad jej urzeczywistnieniem a nie rzeczywistość...
3
KonBoj
@Bartosz_Pstragowski Chodzi o powstrzymanie cenzury. Ja napisałem ten komentarz dla jaj, żartów on zniknął. To tak jak na gazeta.pl wszelkie antyukraińskie (zdarzyło mi się napisać UPA wymordowało dużą część rodziny mego dziadka) komentarze znikają w przeciągu minut, czy antyimigracyjne też bardzo szybko. Mówi się ostatnio dużo o wolności słowa, szczególnie opozycja, a media sprzyjające im wcale nie są wolne. Panoszy się tam cenzura większa niż na TVPiS, propaganda mniejsza niż TVPiS, ale cenzura o wiele większa. Czy to właśnie nie było zamysłem internetu, że mogę wszędzie napisać komentarz nie obrażając nikogo?
KonBoj
@Bartosz_Pstragowski Przez przypadek wcisnął się enter i poszło, a nie zdążyłem dopisać, sprawdzić.... heh. Preferuje serwisy, które są neutralne politycznie i jak zdarzy mi się zrobić żart to byłoby super miło jakby Administracja tego serwisu nie usuwała go, szczególnie jeśli nikogo specjalnie nie obraża. Tutaj mogłem obrazić najwyżej Pana Wałęsę, ale szczerze? To ja się czuję obrażony, że skłamał i potem na tym kłamstwie został prezydentem. Jakby był na to przepis to domagałbym się rekompensaty za straty moralne - takiego bufona ze świecą szukać, wstydu narobił i teraz drze się, że on jest ofiarą. Przedstawiciel narodu.... na pewno nie mnie, nie po to studiowałem, uczyłem się w każdej szkole, żeby mnie jakiś elektryk reprezentował gdziekolwiek. Rozpisałem się o polityce na portalu o filmach - chciałeś odpowiedzi czemu to masz Bartoszu czytaj. A Administrację Filmweb'u przepraszam za dwa komentarze, powinien być jeden, ręka mi się omsknęła, chcecie to usuńcie te dwa komentarze tylko dajcie Panu Bartoszowi przeczytać najpierw, potem mnie "rybka" obchodzi.
Bartosz_Pstragowski
@KonBoj Na wstępie proszę wybaczyć że wcześniej napisałem w formie Ty... Mea Culpa... Natomiast mam Taki zwyczaj jeżeli ktoś ukrywa swoją tożsamość. Poniekąd uzurpuje sobie prawo do wyrażania swojego zdania i poniekąd mówiąc mało skronie wywyższania się, dlatego że mam odwagę pod swoimi komentarzami podpisać się z imienia i nazwiska... Pozostanę jednak przy formie Ty dlatego że nie wiem czy pisać Pan czy Pani... Ja również kończyłem różne szkoły, ale moją podstawową edukację stanowią liczne książki, tytuły i autorów których sam wybieram. Pomijając kwestię jakie są moje sympatie polityczne to przyjrzyjmy się faktom. Póki co trwa proces a kilka dni temu światło dzienne ujrzała ekspertyza która stoi w sprzeczności ze stanowiskiem IPN-u. Po drugie, ludzie w tamtych czasach wielokrotnie podpisywali dokumenty, nie mając świadomości tego co robią (po wielogodzinnych przesłuchaniach np.). Prezydentem nie został na kłamstwie i nie dlatego że był elektrykiem - ale dlatego że był prezydentem kompromisu. Wkurzają mnie wszyscy którzy tak monotonie dążą do pełnej lustracji... Świetnie mój stosunek do tego przedstawia scena na wysypisku z "Psów": "Co Ty chcesz zagazować 100tyś agentów i informatorów?"... Znając polską mentalność w każdej rodzinie, w każdym zakładzie pracy, w każdej grupie znajomych znalazłby się ktoś kto doniósł... Z przyczyn politycznych, z powodu szantażu, z powodu ambicji czy zwykłej zawiści... Wkurza mnie też cała afera dekomunizacyjna, czepianie się jednostek wojskowych sprzed prawie 100 lat tylko dlatego że w nazwie miały Ludowe... W Hiszpanii do dziś są place generała Franco - a był o zbrodniarz jakich mało... I również dzięki temu ludzie pamiętają... Ale w sumie nie o tym chciałem pisać? Czy w muzeum należy robić dyskotekę? Czy w kościele należy otwierać sex shop? Nie... na wszystko jest czas i miejsce... Wyłowienie jednej wypowiedzi z całego programu i budowanie na ten temat dyskusji politycznej jest głęboko niestosowne w momencie w którym jesteśmy na forum dotyczącym filmów.. Byłbym w stanie zaakceptować taką dyskusję jako poprawną jeśli treść programu czy filmu dotyczyła by merytorycznie polityki... Ale Twoja uwaga w żaden sposób nie wnosi nic do meritum... Posunę się dalej - to przez ludzi takich jak Ty nie można już znaleźć w internecie spokojnego miejsca do dzielenia się hobby bo wszystko od razu nabiera politycznego zabarwienia... Podam przykład, lubię muzykę chóru Aleksandrowa, Lubię rosyjski zespół Lube, uważam że rosyjskie kino tworzy coraz lepsze filmy - ale czy to oznacza że uważam ZSRR za wspaniały i popieram politykę Putina wobec Ukrainy? Jestem tu bo chce dyskutować o filmach, a nie o polityce.
KonBoj
@Bartosz_Pstragowski Tak przez takich jak ja nie ma miejsca, okropny jesteś z tym tekstem, raz na ruski czas coś skomentuje dla jaj i od razu nie ma życia, łojoj. Stary ja napisałem tylko żart, żart zniknął czyt. cenzura., a potem zwróciłem uwagę na tą cenzurę. Resztę dyskusji sam wywołujesz na własne życzenie. A Pana Wałęsy nigdy nie będę szanował, bo jak już ktoś idzie w takie rzeczy to powinien umieć się zachować i mniejsza o współpracę czy nie, to cham, zwykły pospolity cham, który nie wiadomo co o sobie myśli. Nie szanuje takich ludzi, gardzę nimi, mało tego facet nie uczył się i rzuca głupotami na lewo i prawo. Co do lustracji to przepraszam jestem idealistą, rzadko kiedy szedłem na "kompromisy", bo takowych nie uznaje. Albo się robi porządek raz, a dobrze, a nie choruje na gangrenę postradziecką przez 30 lat. Nie masz jaj może. Rozumiem ludzkie historie, ale przez te ludzkie historie tak się chlastać będziemy kolejne 30, a można to było załatwić w 5 lat na samym początku, Rząd Olszewskiego do cholery. A teraz muszę takim jak Ty odpisywać, bo nie znają faktów. Idź i czytaj, o układach z ruskimi po komunie, o wywozie pieniędzy do ruskich. Ja żyję w Polsce i zamierzam dbać o mój dom, Ty też powinieneś. Kompromis..... ZSRR już padł i na cholerę było komu kompromis, co może wojsko by utrzymało PRL? Nie rozśmieszaj mnie... Sami by do ludzi dołączyli..... Kompromis.... Przez takie myślenie, zło na świecie ciągle jest i w tym kraju również. Nie chce mi się do tego wracać nie spałem pół nocy i odpisuje na jakieś wywody, a mam swoje obowiązki do robienia. Tobie też to proponuję zająć się własną pracą...
Bartosz_Pstragowski
@KonBoj Zastanów się co piszesz... Zarzucasz mi że ja nie mam jaj - ale to nie ja się ukrywam za nickiem i nie mam odwagi się podpisać pod swoją opinią. Innych nazywasz chamami a sam jak się wypowiadasz? Jakich słów używasz? I w końcu nie pouczaj mnie, bo gdybyś posiadał odrobinę wiedzy o przekształceniach systemowych w Polsce wiedziałbyś że chodziło mi o kompromis jakie zawarły ugrupowania w kwestii wystawienia wspólnego kandydata - Lecha Wałęsy. A jeśli trochę poszperasz to może nawet się dowiesz że ogłaszał i popierał tę decyzję Ś.P. Lech Kaczyński...
2
Paratrooper
Fajnie że nabijacie sobie oglądalność, ale niedługo pociągniecie ze społecznością która Was nienawidzi.
9
olka0207
Jako Joker do tej pory tylko Heath Ledger
6
Pain_God
Przestańcie wpierdalać ten filmik do każdej strony z filmem i to w dodatku z autoplay'em.
5
Misiek05
Jared - niewykorzystany potencjał. 2 sezon ST czy czekamy - pytasz czy dzik sra w lesie. W kinie nuda. W dłoni wóda.
3
baldman83pl
Jared jako Joker mnie nie przekonał... Ale samo w sobie to "Suicide Squad" było słabym filmem. Moim skromnym zdaniem Nicholson był najlepszym Jokerem.
6
BigKahunaDick
@baldman83pl zgadzam się. Jack to najlepszy aktor wszech czasów.
1
MatejkoMarcin
Joker w wykonaniu Leto był słaby, najbardziej podobał mi się w wykonaniu Nicholsona.
3
Bloody_Hell
WON Z TYM SZITEM Z KAŻDEJ STRONY! można dostać pier dolca od tego autoplaya. Nic tylko ta baba się włącza.
2
michaltbg_filmweb
Liczyłem na jakąś większą rolę Hardego w "Gwiezdnych Wojnach".
3
CichyK24
Da się jakoś wyłączyć tego autoplaya, żeby się nie odpalał ten film na każdej stronie z filmem?
1
kubaaa67
leto jest swietnym aktorem, to ze wam nie pasuje to zasluga glownie gownianego scenariusza sułysajd skład i moze w mniejszym stopniu sam wybor kreacji jokera (na podstawie ktoregostam komiksu, nie wiem ktorego, jestem ignorantem, cos kiedys przeczytalem, ale juz nie pamietam, OK?!!!)- trudno bedzie zastapic prawdziwego psychopate nolanowskiego, swag'owym leto, ale dla mnie nie jest to niemozliwe, a nawet wrecz przeciwnie, ja sie jaram. no i oczywiscie ktokolwiek kiedykolwiek nie zagra jokera bedzie mierzyl sie z oczekiwaniami na miare jacka nicholsona i ledgera, a z oczekiwaniami bywa tak ze nigdy nie sa spelniane, bo zawsze sie chce cudow-lepiej, mocniej wiecej, co jest naturalne, ale w praktyce trudne do zrobienia (ale hej! podobno po nicholsonie tez nie dalo sie juz lepiej tego zrobic, a tu jednak, kilkanascie lat pozniej boom!). co do jokera od todda, coz, zaskoczcie mnie, wierze ze jest gdzies w holidłudach mlody psychol, ktory na tym filmie zbuduje sobie kariere.
1
Lucas207
Ciekawy pomysł z tym Filmem o Jokerze. Co do udziału wymienionych sławnych ludzi w Episode 8, to się nie obrażę.
Wifirifi
Jared Leto jako Joker (...) dla mnie stanowczo nie. Owszem pokazał tą postać troszkę z innej strony, na swój sposób ale wydaje mi się że większość nie takiego Jokera się spodziewała!Ta postać jest wyjątkowa, ją należy zagrać bardzo dobrze więc byle kto nie powinien brać się za odegranie tej roli, myślę że dobrym pomysłem będzie znaleźć kompletnie kogoś nowego bo sory ale po Jokerze Ledgera ciężko jest mi sobie wyobrazić kogoś kto lepiej zagra tą postać! (tak, jaram się bo jak dla mnie najlepiej zagrana postać!). Co do reszty news'ów (...) lotto mi to .... :)
eel_
Nie ma już ambitnych scenariuszy? W kołko tylko te komiksy wszędzie, kiedyś wychodził jeden taki na 5 lat i było ok...
calvis
Powinno być chyba w "Ostatnich Jedi" - sami podawaliście jakiś czas temu newsa, że zagraniczne tłumaczenia tytułu wskazują wyraźnie na liczbę mnogą.
neon54321
kaj ta dziołcha chyta te koszulki :D !?
0058yrrab
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ancia_pancia
Bezsensu. Na siłe szukają nazwisk, które przyciągną więcej widzów, w razie gdyby fabuła nie dała rady. Meczą te starwarsy aż je wymeczą i pozostanie smutek i żal. :(
Line3k
a ktoś kojarzy Jokera z serialu Gotham? Przekonał Was?
Qbun
@Line3k - Tak i to Bardzo. Moim zdaniem Cameron Monaghan to najlepszy Joker (zaraz za Ledgerem) - Swoim nieprzewidywalnym zachowaniem i śmiechem przypomina o wiele bardziej tego z komiksów i idealnie pasowałby do wspomnianego w materiale filmu...
2
Sherman86
Wybieg marketingowy to pokaz "Botoksu" na najbliższym FW Offline.
Film o Jokerze bez Leto?Jak mogli!?Ale martin ok.

zwiastuny