"The Crown" - sezon 3

Małgorzata Steciak i Łukasz Muszyński ruszają z wizytą do Buckingham Palace.

komentarze 17

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Magilion
Mi podobały się bardziej 2 pierwsze sezony, dlatego ,że był bardziej o ludziach. Tu czasem dla mnie jest emocjonalnie za sucho ponieważ koncentracja jest na wydarzeniach politycznych. Rozumiem ,że zostały wybrane pewne milowe wydarzenia, ale dla mnie traci tu płynność.
6
Indy_6
Poprawka, Królową Matkę w pierwszym i drugim sezonie grała Victoria Hamilton, w trzecim i czwartym Marion Bailey :)
2
Amiga1240
Slabszy ńiz poprzednie sezony...ale zazwyczaj tak jest z tasiemcami
ak141996
Tak jak ktoś wcześniej powiedział w komentarzu: Postać królowej Matki również jest grana przez nową, starszą aktorkę. Nie zmienił się tylko aktor grający Churchilla.
kamarza
Ja zdecydowanie za nową obsadą, ale dodam pomyłka u was, królowa matka nie jest grana przez tę samą aktorkę w dwóch pierwszych sezonach grała ją Victoria Hamilton natomiast teraz w tej roli mamy Marion Bailey.
kamarza
Teem Olivia Colman, a przedewszystkim Helena Bonham Carter jako Małgorzata, szkoda, że tak nie wiele czasu jej poświęcili.
2
lukarian1313
@kamarza chyba żartujesz haha jak w ogóle tak można myśleć. pierwsze 2 sezony były duuużo lepsze
martasienkiewicz
Z ciekawostek: Sam West w roli sir Anthonego Blunta
piratee
Gdzie można dostać koszulkę Saula?:)
majaszek
Zdecydowanie jestem team Olivia Colman, która jednym spojrzeniem lub małym ruchem policzka potrafi wyrazić więcej niż milion słów. Ale nie do końca przekonuje mnie rola Małgorzaty. Uważam, że Helena Bonham Carter nie wyszła z roli, które odgrywała u Burtona. Jest zbyt neurotyczna. Trudno mi uwierzyć, że księżna Małgorzata była taka cały czas. 3 sezon jest inny, bo i UK było wówczas innie, i królowa starsza, ale równie dobry, jak pozostałe dwa. Bo to po prostu rewelacyjny serial jest!
2
Bella_88
@majaszek też mam podobne odczucia względem Małgorzaty. Bohnam jest za przysadzista, za ładna i za stara na tę rolę :P Pomijam szarżowanie. Co do Colman nie mam pytań - wybitna.
lukann
bonham carter - ma 53 lata a gra 30-40 latke...toz to trzeba nielada intelektualnych fikołków aby oszukać samego siebie, że to ma jakikolwiek sens...
materunia
Helena Bonham w ogóle nie pasuje do roli Małgorzaty. Serial nadal jednak uwielbiam.
GryzekPL
Kurde, to już trzeci sezon wyszedł? Ja po pierwszym zapomniałem kompletnie o tym serialu :D
telcontar_2929
Czekam na omówienie 2 sezonu The end of the f***ing world, oraz niektórych seriali animowanych od Netflixa w tym Castlevanii, Łowców Trolli i Smoczego Księcia.
michal.2907
'360 połączeni' i 'Medium'. Aż tak bezbłędny ten Peter Morgan nie jest.

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię