Treadstone

(2019-)
Spot Nr 1 Treadstone(2019): Spot nr 1
...

komentarze 13

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
escude
Wow kolejny serial reboootu remaku z uniwersum, którego prequel stał się sequelem opartym na odświeżeniu pomysłu. Nareszcie coś świeżego!!!
16
7
4
marek19471
czy komentowac coś co się nie widziało to pokazazywanie swojej inteligencji i znawstwa? a może ten serial będzie bardzo dobry.jasnowidzami nie jesteście
PanKracjusz
Komu to potrzebne? W filmach powiedziano wszystko no, ale skoro nie ma się pomysłu na coś nowego to zwykle puszcza się gniota pod kojarzonym szyldem, by ktoś się tym zainteresował. Beznadziejnie to wygląda.
Juna_3
@PanKracjusz w filmach powiedziqno wszystko? Porównując książki z filmami, to powiem, że pokazano niewiele. W zasadzie tylko kawałek pierwszej ksiązki o Bournie się zgadza i dalej nie (plus pozostałe). Mimo to, lubię filmy o Bournie i czekam na następne.
1
PanKracjusz
@Juna_3 Moim zdaniem nie ma co porównywać książek z filmami, ponieważ jedno jak i drugie korzysta z innego języka jak i samej formy. Produkcja filmowa to jakby nie patrzeć ograniczony czas ekranowy. Książki to zupełnie inna szkoła jazdy. Producenci tej serii wybrali kilka elementów, dodali coś od siebie i tak powstało w sumie pięć filmów, ale moim zdaniem ten ostatni był kompletnie zbędny, ponieważ powielał schematy serii takie jak zły szef agencji chce ubić Jasona, a agentka ma co do tego wątpliwości i uważa go za nieszkodliwego. Przecież to już było zarówno w części drugiej jak i trzeciej. Fajnie wypadł wątek inwigilacji, bo to było coś świeżego w tej serii, ale moim zdaniem można było z tego więcej wycisnąć. I do czego zmierzam, by już nie przedłużać...skoro nawet Damon i Greengrass poszli po najmniejszej linii oporu w piątce to po tym serialu nie spodziewałbym się za dużo, bo raczej to też będzie jakaś odtwórca robota i powielenie tego, co było tylko z innymi postaciami. Fajnie byłoby się pozytywnie rozczarować, ale różnie może być. Z chęcią bym zobaczył sequel części z Rennerem.
1
Juna_3
@PanKracjusz to nie tak. Film był napisany i dodano kilka elementów z książki. Co do tego, że walczy się ze złym bossem, czy jakimś najemnikiem (spoiler książkowy) - praktycznie każda książka o tym mówi. Inna jest lokalizacja, postaci etc. Powiem więcej - część istotnych osób w filmie mie występuje w książkach. A część odgrywa zupełnie inną rolę. Moim zdaniem szkoda, że bardziej nie nawiązują do książek, ale wersje filmowe też mi się bardzo podobają. Nawet 4, którą byłem trochę zawiedziony jest ok. Trzeba tylko trochę inaczej na nią spojrzeć i obejrzeć bez myśli, że musi tam być Bourne skoro taki jest tytuł filmu. Szczerze, obejrzałbym kontynuację 4.
1
PanKracjusz
@Juna_3 Tak, masz rację. Moja pomyłka. Zobaczymy, co tam jeszcze się wydarzy i czy w ogóle. Pozdrawiam.
GTA5pl
Fajny klimat z trylogii ale szkoda że nie zatrudnili jakiegoś znanego nazwiska no i te laski jako agentki... Ziew
dezertx
@GTA5pl no brakuje trochę kinowości i stylu Greengrasa bo bez tego stylu to ot kolejny szpiegoski serial
mercx
Jakaś baba biega w szpilkach po dachach, dusi chińczyka skarpetą, Bourne wyglada jak model z wybiegu z siniakiem na policzku, a cała akcja opiera się na bieganiu. Zieeeew.
SemiPsychoticMix
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię