Najlepsze gry z gamescom 2018

komentarze 17

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Setopila
Sekiro, DMC, CP2077, Spidey, RE2, skąd na to wziąć pieniądze?
2
Setopila
@marcinoo86 Takich dobrych gier nie mam serca piracić, a w słabe nie chce mi się grać :D
matti_86
Resident Evil 2 Devil My Cry i Cyberpunk 2077 mój top
1
Kocio
Czyli poza Techlandem i Redsami, same gnioty pana Samozakochanego. No jeszcze jest Metro.
FW_NEW_ORDER
Nie rozumiem tych zachwytów nad cyberpunkiem 2077 gra pod względem grafiki wygląda biednie mimo iż to jeszcze beta ale co oni mogą tam zmienić, starsze gry fpp wyglądają o niebo lepiej a my mówimy o grze która ma wyjść bodajże w 2020 nie czekałem na tą grę, troszeczkę się zainteresowałem bo wszyscy że ma być taka zaje#ista a jak się okazuje szykuje się kolejny Sandbox'owy średniak i tyle, ogólnie gamescom 2018 kiszka chociaż wcale się nie spodziewałem opadu szczeki, może sony na Paris games week pokaże jakieś prawdziwe gry.
1
FW_NEW_ORDER
@Kocio Cała masa FPSów chociażby, Deus ex: rozłam ludzkości bo to zbliżone klimaty albo Daying Light 2 bo to otwarty świat ( to co widzieliśmy na zapowiedziach, bo gry jeszcze nie ma) nawet jedynka wygląda lepiej, i cała masa innych, a tak w ogóle to trafiłem na fanboya ? zaraz zaczniesz mnie obrażać ?
Kinofan3
Redzi - niewypał z Gwintem, a teraz czuję niewypał z Cyberpunkiem (pomimo włączenia się wszystkich polskich mediów branżowych oraz youtuberów w kampanię zachwalającą pokazany gameplay). Coraz więcej głosów krytycznych odnośnie gry. Zresztą Momot dzisiaj już potwierdził że "latające cyferki na ekranie" będzie można wyłączyć. Dwa miesiące narzekania graczy wystarczyło do zmiany decyzji, a do niedawna twierdzili że wiedzą lepiej od graczy co im się podoba. Hmm.
1
Kinofan3
@Kinofan3 Tak się dzieje, jeśli trzeba patrzeć na kurs akcji a nie na graczy i ich zdanie. Swoją droga te bajki o niezależności można włożyć w bajki. Nie naciska ich wydawca, ale naciska ich sytuacja na giełdzie. Za dużo ludzi zainwestowało w nich kasę i teraz trzeba dbać o wyniki. Trzeba poczekać na Gwinta i raport za pierwszą połowę 2019 (oczywiście przy założeniu że nie będzie obsuwy z premierą). CP mogą jeszcze uratować, ale Gwint moim zdaniem to trup. Tak źle rozwijanej gry dawno nie widziałem.
Kocio
@Kinofan3 Brednie, co ma obchodzić kurs CDR na giełdzie
michal.2907
Walkiewicz w tym odc mam jakiś dziwny głos. Tylko ja mam takie wrażenie?
8

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię