Zwiastun Nr 1 (polski) Uwodziciel(2012): zwiastun nr 1 (polski)
Droga Georgesa Duroy od biednego żołnierza do bawidamka i bywalca paryskich salonów.

komentarze 19

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
ka_and
Nie jestem fanką Zmierzchu, nie szaleje za Pattinsonem i właściwie trochę mnie przeraża to, że uprzedziliście się do chłopaka po jednym filmie. Niestety najczęściej tylko dlatego, że "tak wypada, bo Zmierzch to chłam". Ludzie, opanujcie się :) Film zapowiada się całkiem nieźle, więc chętnie go obejrzę. Aha, taka mała dygresja. Czy Brad Pitt pokazał wiele w 'Wywiadzie z wampirem'? No właśnie :))) Pozdrawiam serdecznie
2
Elena_3
Zapowiada się świetnie! OBEJRZĘ
wild flame
Zawsze lubiłam Pattinsona. Nawet trochę się cieszyłam widząc zwiastun "Zmierzchu", że może wypłynie i częściej będę go widywać. To trochę przykre, że przez jedną rolę został tak zaszufladkowany dla widzów, ale co prawda nawet mnie trudno jest patrzeć na niego normalnie, bez wampirzego pryzmatu. Dobry aktor, trochę skrzywdzony jednym filmem, no ale z drugiej strony właśnie to przyniosło mu popularność. Czasem też mnie drażni w filmach, ale nie spisuję go na straty, pożyjemy zobaczymy.
anusza
A ja własnie myślę, że on jakiś taki mdły jest niemal wszędzie. Ale film i tak mam zamiar zobaczyć - kostiumowe uwialbiam, więc nawet Pattinson mnie nie odstraszy.
asclifford7
czy Ktoś wie jaki tytuł ma melodia ze zwiastunu kto ją skomponował ta jak są skrzypce zaraz na początku ?bardzo proszę o pomoc.
bykass
Pattinson świetnie pokazuje uczucia, na pewno obejrzę.! ;)
YourBeatrycze
Również mam skojarzenia z Dorianem Grayem. Jako fanka filmów kostiumowych obejrzałabym, ale Pattinson mnie odstrasza. Nie mogę patrzeć na tego faceta.
chakkie
Lepiej jakby zostawili orgyinalny tytuł, tak myślę... Pattinson za Harrego Pottera i Wodę dla Słoni rehabilituje swoją zmierzchową otoczkę, jak dla mnie ; D A Uma, aaach! :
tatti_p
Zapowiada się świetnie! Pattison zauroczył mnie w twój na zawsze!
adastar93
Myślicie, że gryby nie zagrał w Zmierzchu miałby szansę zagrania u boku Umy, czy np. Waltza? Jest dobrym aktorem. Szkoda tylko, że postrzegany jest jedynie przez jedną ROLĘ...
Melchan
Z jednej strony czuję, że Pattinson jest dobrym aktorem, ale z drugiej ciężko mi go znieść w filmach. Nie rozumiem fenomenu jego urody, a filmy wydawały mi się nudne z jego udziałem, choć przez niektórych zachwalane. Nie wiem czemu tak jest, może jak zmienię o nim zdanie, to polubię także jego filmy. Ten zapowiada się interesująco, mam nadzieję, że Pattinson nie popsuje mi oglądania tego filmu ;)
magdaklim
Zawsze był dobrym aktorem, w każdym filmie. A do Zmierzchu to akurat wybrano jego i dzięki temu następne filmy juz mógł wybierać sam...
Olgusia777a
Chętnie obejrzę. I mimo złej reputacji Pattinsona (ze Zmierzchu), mogę z ręką na sercu powiedziec, że to dobry aktor, tylko widocznie nie ma ręki do wybierania filmów (czyt. Zmierzch). Ale wystarczy spojrzec na jego poprzednie filmy: ~ Harry Potter i Czara Ognia ~ Woda dla Słoni ~ Twój na zawsze Właśnie dzięki tym filmom widzę przyszłośc dla tego aktora i z chęcią obejrzę ten film.
actrice
skojarzyło mi się to trochę z Dorianem Gray'em. Pomimo Zmierzchowej otoczki jaka otacza Pattinsona zamierzam obejrzeć ten film. Jestem bardza ciekawe tego tematu, a zwłaszcza zepsutego seksem Paryża oraz Umy Thurman.
zeni
nie pasuje mi to "niezwykle przystojny"
Peter2013
Nie lubię Pattisona..choć film zapowiada się ciekawie.
betonpunk
A mogli dać Szyca zamiast Pattinsona...

programy Filmwebu