Zwiastun Nr 3 (polski) Iron Sky. Inwazja(2019): zwiastun nr 3 (polski)
Minęło dwadzieścia lat od chwili, gdy inwazja kosmicznych nazistów doszczętnie zrujnowała Ziemię. Niedobitki ludzkości odkrywają zdumiewającą prawdę, stojącą za powstaniem gatunku ludzkiego.

Pozostałe dla Iron Sky: The Coming Race (2019)

komentarze 82

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
marcusfenix345
Nie dość, że przed 2 minutowym zwiastunem jest 30 sekundowa reklama, to jeszcze sam zwiastun ma problemy z ładowaniem. A potem się dziwią czemu ludzie używają tyle adblocka. Nie zasługujecie na te pieniądze z reklam.
36
marcin261287
@marcusfenix345 Nowy na portalu? Tutaj się nie ogląda zwiastunów z wyżej wymienionych względów.
4
marcusfenix345
@marcin261287 Jedynym plusem Filmwebu jest to, że jako pierwsi albo wręcz jedyni dają zwiastuny po polsku (napisy albo dubbing). Ale i tak strasznie wkurzają.
3
hatti69
@marcusfenix345 Tu sie tylko headline czyta a potem idzie na utube
4
Beton_z_Szyszkami
Szykuje się intelektualna uczta dla prawdziwych koneserów kina. Czekam.
5
Piramidoglowy
Wolałbym, aby to Adolf na T-Rexie pomagał Avengersom w walce z Thanosem, niż Brie Larson.
5
andrea_paolo_nigro
Jak to możliwe że film ma lepsze efekty od dotychczasowych filmów DC
5
dezertx
@andrea_paolo_nigro pewnie na Unreal Engine zrobione i dlatego takie fajne
2
Beton_z_Szyszkami
@andrea_paolo_nigro gdzieś czytałem, że efekty specjalne do Iron Sky robili na zwykłych komputerach.
1
AcidDrinker93
@andrea_paolo_nigro nadrabiaj, bo warto. Jest parę odniesień do innych filmów czy wiadomości związanych z chemią/fizyką. :v
1
toyminator
Wiadomo, jedna z największych premier tego roku XD Ogólnie postacie przypominają trochę tych z wolfensteina .
4
Samaranth
What the f**k? Kto to zrobił i kto dał na to (wyraźnie niemałe) pieniądze?
2
anna_sikorska75
Fajny film ale mam nadzieje że Adi przeżył.
Adrian_Gocajna
Ja rozumiem, że to mega fantazja i różne nierealne sprawy dzieją się tam codziennie... Ale co do ku*** nędzy robi na księżycu, w "królestwie" nazi, kobieta ciemniejsza bardziej niż moja brązowa skoda?
semborYt
to jest słabe ze są reklamy ale popolsku zapraszam na kanał sembor prosze pls
Endarno
@semborYt o ja pier... pod trailerem reklamuje swoj trailer na YT, mistrzostwo ;d
Sajgoniarz
@semborYt Idź się do szkoły uczyć ortografii, a nie robić kariery na Youtubach...
semborYt
to jest słabe ze so te reklamy i lagi w zwiastunie ale chociasz po polsku
sebogothic
To już oficjalnie: naziści przybyli z kosmosu.
Leonos
I'm sorry, but what the f**k is it? To jest tak głupie i dziwne, że aż chcę to obejrzeć xD
smaluu
Jak może wisieć na głównej taki gniot, wy wstydu nie macie.
Shlexu
Będzie warto iść na to do kina xD
PIXA_GOD
Jak widać znana postać austriackiego malarza Adolf Hitler i jego idea socjalizmu narodowego pamiętana jest i ceniona dzisiaj. Na przykład w dzisiejszych niemczech znana członkini komunistycznej Socjalistycznej Partii Jedności Niemiec Angela Merkel po wyborach ogłosiła budowę socjalistycznych niemiec. A na najbardziej narodowym państwem na świecie jest izrael który ustawowo stwierdza o wyższości swojej rasy i przynależności etnicznej, sam Hitler by się tego nie spodziewał.
1
isild87
@Oswaldd - Ktoś tu nie lubi alternatywnej historii :)
2
3
Sajgoniarz
@Oswaldd przecież ten film i poprzednia część to pastisz teorii spiskowych :D
Oswaldd
@Sajgoniarz ja po prostu się starzeje i przestaja mnie krecic takie filmy o FAK nie wierze ze to napisalem ale to prawda he he he
Sajgoniarz
@Oswaldd mnie nie kręcą, ale pośmiać się można :)
GIMB2004trololo
A tak w ogóle to co za baran tłumaczy te trailery? W 1:20 gość mówi "Coffe machine is online" a tłumaczenie pod spodem "lądujemy". WSTYD, nawet ja nie jestem tak głupi.
2
kamilxxx09
Bardzo siermiężny zwiastun. Montaż zresztą też
GIMB2004trololo
Fajny ten Hitler, idol nacjonalistów, o którym wiele zespołów śpiewało pieśni. Np taki klasyk gatunku RAC (muzyka nacjonalistów) czyli Honor. Pewnie środowiska narodowe się ucieszą że w końcu przestaje się oczerniać najsławniejszego narodowca.
2
truegod
@GIMB2004trololo Hitler jest bardziej utożsamiany jako lider faszystów. Najsławniejszym narodowcem na polskim poletku byłby pewnie Dmowski. A z filmów, już dużo lepiej jest on przedstawiony w Upadku czy Hitler: The Rise of Evil, bo tu to zwykła parodia. Kiedyś był 'Dyktator' z Chaplinem, dziś mamy Iron Sky z Udo Kierem.
GIMB2004trololo
@truegod U nas żaden nacjonalista specjalnie się nie wybił. Jedynie Dmowski był znany, w dodatku on żył jeszcze w czasach kiedy doktryny takie jak nacjonalizm czy komunizm były czymś nowym, dookoła czego szły romantyczne legendy i mity jakie to super nowe doktryny. Z czasem okazało się co jedna i druga doktryna znaczy. Wg mnie hitler najlepiej był pokazany w serialu dramatycznym Rick and Morty.
2
Oswaldd
@GIMB2004trololo to co prezentował Hitler i jego narodowy socjalizm to był nacjonalizm w połączeniu z szowinizmem i rasizmem - jest to zabójcze połączenie skutkujące wyzwalaniem z ludzi najgorszych cech bo sam nacjonalizm jest czymś pozytywnym - jest to miłość do narodu, tradycji oraz pielęgnowanie tożsamośći narodu, szowinizm czyli krótko mówiąc moj naród jest najlepszy a wszyscy inni są gorsi i są "podludźmi" prowadzi do niewyobrażalnego zła
GIMB2004trololo
@Oswaldd Tak, Nazizm to tak zwana doktryna trzeciej drogi, połączenie nacjonalizmu i skrzywionej wizji socjalizmu. Połączenie nacjonalizmu z czymkolwiek tworzy zabójcze połączenie, tak samo jak każda forma socjalizmu totalitarnego. Ale przecież to powinno wiedzieć każde dziecko. Nacjonalizm jest pozytywny? Powiedz to ofiarom nacjonalisty Stefana Bandery, powiedz to ofiarom Burego, powiedz to ofiarom Mussoliniego, powiedz to ofiarom księdza Tiso, uśmieją się. Nacjonalizm to nienawiść i pogarda dla mniejszości, autorytarna wizja świata i mylne przekonanie o własnej wyższości. Niestety, dziś nacjonaliści próbują ukrywać się pod płaszczykiem patriotyzmu, ale żaden politolog ani historyk nie łączy patriotyzmu z nacjonalizmem, to zupełnie inne rzeczy. Patriotyzm to umiłowanie dla własnej kultury, dla ludzi i wartości, a nacjonalizm to autorytarna postawa, chęć narzucania innym swojej chorej wizji świata. Spójrzmy nawet na Polskę, gdzie nacjonaliści nie mają kompletnie nic wspólnego z naszą kulturą, w większości to margines społeczny, tak zwana jabolowa patologia, która stale tylko krzyczy o złych mniejszościach seksualnych, spiskach żydów, jednocześnie chcąc żydowską kulturę uczynić jedyną w kraju, mianując nawet jednego żydowskiego bożka królem kraju.
2
_Betejger_filmweb
@GIMB2004trololo Sam używając zwrotu ''jabolowa patologia'' przyznałeś że nacjonalizm w pewnych kwestiach ma racje.
GIMB2004trololo
@_Betejger_filmweb starczy przejść się na byle pochód tych z onr czy co gorsze na ich koncert i zrozumiesz o co chodzi.
1
Oswaldd
@GIMB2004trololo "nacjonalizm to autorytarna postawa, chęć narzucania innym swojej chorej wizji świata" każdy system polityczno/filozoficzny charakteryzuje się tym że chce narzucić swoją wizję świata, libertarianie dzisiaj też narzucają swoją wizję świata uznając że to oni mają rację i szczerze mówiąc nie wiem czy jest to do końca złe, jeżeli jest się zwolennikiem jednego systemu wartości i uznaje się że jest dobry to z automatu nie uznaje się innego systemu że też jest dobry skoro staje w sprzeczności z tym pierwszym i jeżeli jest się zwolennikiem czegoś to jednocześnie uznaje się wyższość tego czegoś - bo inaczej po prostu się nie da
GIMB2004trololo
@Oswaldd Każdy system co? Chcesz mi powiedzieć że narzucanie siłą, dążenie do wymazania mniejszości i inności to cecha każdego systemu? Synu, ogarnij się. Ty wiesz w ogóle co głoszą libertarianie? Zapoznaj się synu z ich hasłami, ich narzucana doktryna to swoboda poglądów i życia, więc co narzucają, możliwość decydowania o sobie? Stawiasz znak równości pomiędzy obozami zagłady, prześladowaniami, gettami, a możliwością samodecydowania. Ogarnij się iza.
2
Oswaldd
@GIMB2004trololo nie sprowokujesz mnie tymi tanimi chwytami, jak nauczysz sie czytać ze zrozumieniem to wtedy wróć, będzie można dokończyć dyskusję
GIMB2004trololo
@Oswaldd tanimi chwytami, czyli czym? Przypominaniem że każdy nacjonalistyczny reżim kończył się tragedią, a najbardziej znanymi nacjonalistami są Hitler, Mussolini, Bandera, czy ks. Tiso? A może tym że zawsze ta ideologia prowadziła to rozwalenia własnego kraju, polowań i prześladowań każdego kto nie popierał jedynej słusznej partii, albo nie wierzył w jedyną słuszną bozię?
3
SchrodingersKatze
@Oswaldd "sam nacjonalizm jest czymś pozytywnym" -- A poza tym to wszyscy zdrowi? :)
1
truegod
@GIMB2004trololo Wiesz, że takie USA, pod pozorem demokracji, też są z gruntu nacjonalistycznym państwem (America First, Amerykanie lepsi od reszty, tylko nasze sądy mogą sądzić naszych obywateli, a jakieś międzynarodowe trybunały itp.). I w istocie, czy to nacjonalizm, demokracja czy socjalizm, każdy z powyższych reżimów kończy się prędzej czy później, nic nie trwa wiecznie. Z naszym, polskim nacjonalizmem głównym problemem jest to, że jego zwolennicy ślepo są zapatrzeni w religię, z gruntu nie polską. Gdzie winni krzewić słowiańskie wartości, bądź nie mieszać religii w sprawy państwowe wcale.
truegod
@GIMB2004trololo Oswalddowi chodziło raczej o to, że taką demokrację też się narzuca siłą innym państwom, które może wcale nie uznają takiego systemu za właściwy. I to narzuca się siłą, zabijając setki tysięcy, i zostawiając kraj w ruinie. Nawet głupie narzucanie politycznej poprawności, promowanie LGBT itp. o tym świadczy. Swe poglądy narzucane siłą innym, którzy mają poglądy odmienne. Na poletku filmowym, ilu to aktorów musiało się kajać, bo powiedziało coś co myśli, a nie co obecnie jest promowane? Idea ta sama, poglądy narzucane siłą, tyle że karą nie jest kula w łeb, a ostracyzm, i społeczne wykluczenie.
GIMB2004trololo
@truegod USA nie jest nacjonalistyczne, gdyż jest to państwo multikulturowe. Hasełka o wyższości własnego kraju są często stosowane przez polityków i kretynów, nacjonalizm jest wtedy gdy lansuje się określone wzorce kulturowe, religijne i tak dalej. Znacznie lepszym przykładem jest Izrael, który obecnie jest najbardziej nacjonalistycznym krajem. ps. czy ty w ogóle znasz definicję słowa reżim? Co do polskich nacjonalistów się zgadzam, że ślepo biją pokłony żydowskim mitom, w dodatku te ich krajowe władze to gorzej niż kiepski żart.
GIMB2004trololo
@truegod jaką demokrację? Ty wiesz że to narzucanie przez USA "demokracji" to tylko ironiczny żart? Nikt im nic nie wprowadza, po prostu bombardują szkoły i szpitale, a po paru latach niszczenia wpuszczają własne multikorporacje do odbudowy kraju i tyle. A poprawność polityczna jakby nie patrzeć, to wymysł prawicy, który teraz się rozprzestrzenia na każdą sferę. Przypomnę że to właśnie religia jako pierwsza zaczęła wykorzystywać poprawność polityczną, a teraz korzystają z tego wszyscy, chociaż ciągle religia jest głównym beneficjentem tegoż, i nie chodzi o islam ale o katolicyzm. Jeśli chodzi o tych prześladowanych aktorów za swoje słowa, tutaj też mamy źródła u prawicy i to dekady temu, w dodatku nie chodziło wtedy o kajanie, ale o całkowicie usunięcie ich z przestrzeni publicznej i prześladowanie, ofiarę tego padł np. Chaplin.
1
Oswaldd
@GIMB2004trololo komuniści też narzucali swoją własną wersję "poprawności politycznej" i to ostro, uwziąłeś się na katolicyzym i nie potrafisz mysleć w sposób globalny że każdy system będzie forsował swoją wizję świata wnikając w media, sztukę, życie społeczne itp. Ty tutaj tak samo forsujesz jedną opcję wytykając błędy drugiej, ja tylko stwierdzam fakt że tak czy siak będziemy manipulowani czy tego chcemy czy nie, to zależy wyłącznie od nas co wybierzemy, bo walka pomiędzy pomiędzy systemami wartości zawsze będzie i to jest normalne bo nie wyobrażam sobie i tutaj przykład: pokojowego współistnienia dwóch systemów wartości które stoją w sprzeczności z sobą mając zupełnie odmienne zapatrywanie na to co jest dobre a co złe i w jakim kierunku wszyscy powinni podążać
GIMB2004trololo
@Oswaldd No tak, przecież napisałem że poprawność polityczna jest niezależna od strony. W czym problem? Tyle że trzeba rozróżniać poprawność polityczną od totalitaryzmu. Komunistom właśnie o to chodziło, a przez to bliżej im było do średniowiecznych katolików i inkwizycji, niż do 20 wiecznych PC warriors. Dlaczego się uwziąłem? Równie dobrze mogę napisać że ty się uwziąłeś na komunizm, a prawda jest taka że jedno i drugie to rak. A która to ta druga opcja matołku, skoro i komunistów i lewaków i prawactwo i katoli podobnie traktuje. Chyba że powiesz że centrum i zdrowy rozsądek to ta druga opcja. Ogarnij się dzieciaku. Żyjesz dzieciaku w swoim wyimaginowanym świecie z syndromem ofiary.
PIXA_GOD
@GIMB2004trololo Aktualnie najbardziej nacjonalistyczny kraj na świecie to Izrael pozdrawiam
Oswaldd
@GIMB2004trololo "A która to ta druga opcja, skoro i komunistów i lewaków i prawactwo i katoli podobnie traktuje" pewnie opcja konsumpcjonizmu - czyli dążenie do tego żeby było łatwo, przyjemnie i fajnie w życiu czylia opcja nie zdrowego rozsądku ale wygodnictwa - trafiłem?
GIMB2004trololo
@Oswaldd haha co dzieciaczku sobie tam mruczysz pod noskiem? Skąd w ogóle taki wniosek? Wiesz dzieciaczku że jestem przeciwnikiem kapitalizmu a co za tym idzie przejadaniu środków, jestem fanem inwestowania czego tylko się da w naukę i rozwój jak cię to interesuje. Czy nauka daje nam łatwiejsze i lepsze życie? Oczywiście że tak, bo w przeciwieństwie do religii i wiary w bożki, ona działa.
truegod
@GIMB2004trololo @GIMB2004trololo Nie do końca chyba wiesz co oznacza nacjonalizm. Państwo może może być i multikulturowe, ale tacy amerykanie, czy to czarni, biali czy różowi, uważają się za lepszych od innych. Nacja, czyt. w tym przypadku amerykanie, uber alles. I hasła tego typu są bardzo podatne nie tylko u rednecków, ale i zwykłych, przeciętnych ludzi, którzy całą wiedzę czerpią z TV (a czy to Fox News, TVN czy Russia Today, to nie ma znaczenia). A do definicji, wiesz czy jest ironia? Przecież obecnie wedle mediów reżim, to ustrój każdego kraju, który jest na celowniku USA.
truegod
@GIMB2004trololo Z poprawnością polityczną też pojechałeś. (albo nie do końca rozumiesz co oznacza to pojęcie) To prawica ma wartości tradycyjne, a lewica bardziej wprowadza tolerancję i poprawność, jeśli już musimy rozróżniać świat na takie przestarzałe sposoby jak lewica i prawica.
GIMB2004trololo
@truegod Widzę że ty kompletnie nie wiesz co oznacza nacjonalizm. Proponuje poczytać encyklopedię a nie bredzić.
GIMB2004trololo
@truegod Poprawność polityczna- sposób używania języka w dyskursie publicznym, którego deklarowanym celem jest zachowanie szacunku oraz tolerancji wobec członków mniejszości, w szczególności wobec grup dyskryminowanych. Wypisz wymaluj dziś katolicy. Prawica i lewica to ten sam syf, tak samo leje na tralalale jak i na episkopat.
Oswaldd
@GIMB2004trololo jeżeli w twoim nicku ta liczba to data urodzin to nie ma czym się przejmować - ludzie bardzo młodzi zazwyczaj są tez bardzo głupi, dorośniesz to zmądrzejesz, naturalny proces...jezeli jest inaczej - to współczuję bycia idiotą
truegod
@GIMB2004trololo Katolicy i tolerancja? Nie ośmieszaj się. Anty aborcja, anty homo, anty... wszystko co inne, niż ksiądz z ambony powie.
truegod
@GIMB2004trololo Mylisz nacjonalizm z rasizmem, czy innym szowinizmem. Nacja, czytaj naród. Nacjonalizm, stawianie swego narodu (Polskiego, Niemieckiego czy Izraelskiego), ponad inne. Narodu, nie rasy czy wyznania. Początkowo pisałeś sensownie, ale teraz zaczynasz kompletnie przeinaczać znaczenia prostych w sumie pojęć.
GIMB2004trololo
@Oswaldd Jeśli wszystko tak łatwo łykasz, to twój pleban pewnie bardzo z ciebie zadowolony.
GIMB2004trololo
@truegod no tak, ale co to ma do rzeczy. Faktem jest że poprawność polityczna to wymysł katotalibanu i prawicy, a dopiero potem lewica też zaczęła z tego korzystać. Wpisz definicje w google to zrozumiesz.

programy Filmwebu