PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612158}
8,2 3 747
ocen
8,2 10 1 3747
Alice: Madness Returns
powrót do forum gry Alice: Madness Returns

Aaa iii xd

użytkownik usunięty

Nie ogarniam tej gry , to ma być Kraina Czarów ?! powiedzmy że ktoś w wieku 10 lat se kupi tą grę
nie patrząc na wiek , włącza a tam kościotrupy , krew , itp ? to bez sensu ! może i dla starszych to
spoko gra ale Kraina Czarów to Kraina Czarów . A tam jest czarno i szaro i jeszcze krew leci .__.
wykopałabym tą grę ze sklepu O.o

ocenił(a) grę na 8

Jak byś raczyła obejrzeć okładkę gry to dostrzegła byś w lewym dolnym rogu czerwony kwadrat z białym numerem "18". To oznacza że gra jest kierowana do pełnoletnich odbiorców, nie dla dzieci w wieku 10 lat. Według mnie gra jest świetna, zwłaszcza ten mroczny klimat.

użytkownik usunięty
Rxx

Wiem , ale oni przesadzili bo kraina czarów to chyba musi być kolorowa xD a nie jakieś trupy itp .__.

Na początku taka właśnie jest.

ocenił(a) grę na 10

Chyba nie zrozumiałaś przesłania tej gry. Nie opowiada ona historii Alicji z bajki Disneya. Szczerze mówiąc, to o wiele bardziej podoba mi się psychodeliczna kraina czarów od tej cukierkowej.

A, i btw: nazwa gry to nie jest "Alicja w krainie czarów" tylko "Alice: Madness Returns".

użytkownik usunięty
LottieInTrouble

Ta gra jest jakaś psychiczna .__.

ocenił(a) grę na 8

O to w tym wszystkim chodzi, Alicja przecież zostaje zamknięta w zakładzie psychiatrycznym o ile dobrze pamiętam coś tam było z podpaleniem. Dawno nie grałem ale gra jest świetna.

Rxx

I do tego na okładce Alice trzyma zakrwawiony noż.

użytkownik usunięty
BIOLLANTE

:O przerażacie mnie :O xd

ocenił(a) grę na 10

Mnie przeraża twój nick... Gra była przeznaczona dla pełnoletnich odbiorców, a nie dla dzieci. Nikt Cię nie zmuszał do grania w tę grę. Gra jest świetna i tyle.

użytkownik usunięty
chelseasoldier1905

Nie masz lepszego ava xD ja w to nawet nie grałam :P

ocenił(a) grę na 10

Nie grałaś powiadasz.... Czyli to tylko taki raczej bezpodstawny hejcik? Miałem Cię zapytać o wiek, ale już sama informacja, że oceniasz coś nawet tego nie próbując mi wystarczy.

użytkownik usunięty
chelseasoldier1905

Ta mam 12 lat ^-^ to nie jest hejt , tylko piszę to co sądzę o tej grze ... nie grałam , ale już sama okładka mi się nie podoba

ocenił(a) grę na 10

Ludzi też oceniasz po "okładce"? Jeśli nie grałaś to mogłaś po prostu napisać, że okładka Ci się nie spodobała i nie zamierzasz w to grać...

użytkownik usunięty
chelseasoldier1905

Widziałam też zdjęcia i zwiastuny przerażające są *-* wiem że na początku gry Alice wpada do tej nory i najpierw jest kolorowo , chodź już zabija jakieś zombie i boboki xD i są tam jeszcze jakieś kości dinozaura we krwi o ile pamiętam ( nie grałam, oglądałam filmiki więc wiem ;] ) i potem ona gdzieś stanie i wszystko zmienia kolor . Moim zdaniem gra wgl nie przedstawia efektu Wonderlandu :) grałam w grę Alicja w krainie czarów tak, tą na podstawie filmu Tima Burtona i to się nazywa Wonderland ;)

ocenił(a) grę na 10

Tak to jest jak się coś ocenia uprzednio tego nie próbując. Nie mogę się z tym zgodzić, że w grze jest krew. W grze praktycznie nie ma krwi bo i przeciwnicy nie są ludźmi (krew zastępuje tutaj np. olej) Co do efektu "Wonderlandu" - Alicja nie trafia do krainy czarów tylko wszystko dzieje się w jej głowie. Na początku wszystko jest piękne, ale potem wracają do niej wspomnienia i musi walczyć o to aby wszystko było znów kolorowe. Nie będę Ci wszystkiego tłumaczył, ale powiem jeszcze, że na końcu Alicja wygrywa swoją walkę i kraina czarów (jej umysł) znów staję się piękna i kolorowa.

użytkownik usunięty
chelseasoldier1905

Mhm ;] no to nawet spx gra ^-^ kupię se kiedyś (:

ocenił(a) grę na 10

Wiesz... niektóre treści są przeznaczone dla już dojrzałych odbiorców : ) (+18). Widać, że Ty to chyba nie dorosłaś nawet do tych +12. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
LottieInTrouble

Ej , ej jak coś ci się nie podoba to nie pisz ;)

ocenił(a) grę na 10

to Tobie się nie podoba gra w którą nawet nie grałaś. Życzę więcej logiki na przyszłość.

użytkownik usunięty

" Aaaa iii xd"
Kraina czarów, a kraina słodkich, naiwnych dzieci to różnica. Więc "mhm" może kup "se" coś "spx" dla twojego wieku, i twojej osobowości.
Może jakieś lalki barbie, albo jakieś miłe, dobre i urocze wróżki. Tylko, żebyś się nie wystraszyła....bo nikt nie chciałby, żebyś miała koszmary.
" ;]"

użytkownik usunięty
Damx123

Barbie to ty se wsadź do stolca .____. nie lubię sweet rzeczy , ogólnie kolorowych czyli np. różowych -.- bo rzygam tęczą normalnie ... ja tylko mówię że przesadzili z tą grą a moim koszmarem jak na razie jesteś ty , skarbie ;)

Piękny tekst :) pewnie rówieśnicy cię nauczyli co?
Bo taki poziom przedstawiasz :) To może nie powinnaś rzygać? Anoreksja to nie jest dobra sprawa...
Dorośnij "skarbie" bo teraz dla ciebie niektóre rzeczy są koszmarem, a kiedyś może sny z moim udziałem będą innym odczuciem.
Pewnie tak.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Damx123

"Dorośnij skarbie" ? widzę że nie umiesz wymyśleć własnych tekstów , hmm no właśnie jak ty możesz myśleć nad własnym tekstem skoro masz poziom przedszkolaka ;]

Matko święta a kiedyś jak ktoś miał 12 lat to latał po dworze i bawił się w chowanego.
Wiesz co mnie zastanawia? Ogladąsz Tima Burtona, który wiadomo jakie filmy, a przeraza cie gra ? Albo inaczej, oglądałas wywiad z wampirem, droge bez powrotu, ja, frankenstein. I nadal twierdzisz ze boisz sie tej gry ?
I dwa nie mozesz sie czepiac do tworcow ze mieli taka wizje Alice, mieli prawo stworzyc własny swiat wonderland, a tobie jezeli taki swiat nie pasuje, to nie grasz w to. Ale nie wygłaszaj stwierdzeń w stylu ,,Wiem , ale oni przesadzili bo kraina czarów to chyba musi być kolorowa xD a nie jakieś trupy itp .__." Kraina czarow nie musi byc kolorowa, to tworcy tworza kraine czarów taka jaka chca. tyle.

Mmm ... Używasz sformułowania typu "rzygam tęczą" czy "spx". Do tego należy dodać kilka niewłaściwych szyków zdania ( normalnie zazwyczaj nie stawiamy na końcu zdania ). Zapewne używasz Facebooka, kiedyś pewnie NK, ale (oczywiście) nie teraz, bo wyzło z mody, zapewne sporo bestów. Zadziwiający brak błędów ortograficznych (albo ja nie zauważyłam) więc raczej czwórko - , no może piątkowa uczennica. Sądząc z nicku lubisz Disney Channel, a szczególnie "Taniec rządzi" (tak to się nazywa ?). Dodajesz do swoich wypowiedzi angielskie słownictwo (przytaczając twoje wcześniejsze wyrażenie "sweet rzeczy"), ale nie umiesz raczej przetłumaczyć sobie tytułu (wnioskując z twojej pomyłki - wcześniej sądziłaś chyba że to "zwykła" kraina czarów) ...

... czyli zapewne sporo Bravo i Popcornu. To wszystko osobno jest ok (np. nie mam nic przeciwko Facebookowi), ale w twoim przypadku to już najwidoczniej skrajność. Domyślam się też, że słuchasz sporo Popu (np. Biebera) lub nawet disco polo (Weekend (sic !)), bo fani rocka, metalu czy folku nie pisaliby takich bzdur (bo choćby nawet kochają tego typu klimatu, ale to już inna sprawa). A więc moja droga (a przepraszam, ty nie lubisz tego typu sformułowań, a więc : Moja taniocho) zarezerwuj się dla gier typu ubieranki czy coś w tym stylu i zostaw porządne gry nie dla dzieci. Przy okazji - kup sobie okulary, bo chyba niedowidzisz. Inaczej byś zauważyła 18+ na okładce. Do listy zakupów radzę ci też dodać słownik.

ocenił(a) grę na 10

Kotku.... A ja Cię rozumiem Bella.......



Zadzwoń tylko na numer 999 i zapytaj o leczenie urazów mózgu - na pewno Ci ktoś pomoże.


Pozdrawiam - Największa fanka Alice madness returns na świecie, kotku

użytkownik usunięty
Aliice_29

Ty a w dziub chcesz ?

ocenił(a) grę na 10

dziób*, słoneczko :*

użytkownik usunięty
LottieInTrouble

słoneczko ? coś ci się chyba pomieszało ;]

ocenił(a) grę na 9
Aliice_29

A może to troll? Bo chyba żadna, nawet 12-letnia, dziewczynka nie może być tak ułomna -.-

ocenił(a) grę na 10
Werniem

w sumie.. to miało by sens : D

ocenił(a) grę na 5

Kraina Czarów to błędne tłumaczenie przenoszone z pokolenia na pokolenie.
To jest Kraina Dziwów.

użytkownik usunięty
zygdresze

Właściwie to gra bardzo mi się spodobała. Szczególnie ten mroczny klimat. Nie patrzcie na to co napisałam powyżej x___x Wiem że jestem bardzo zmienna :D

ocenił(a) grę na 8

Wybacz, ale w tytule nie zauważyłem napisu "Kraina czarów", jak muł jest dużymi literami "Alice: Madness Returns". Dodam jeszcze że już na okładce mamy krew, nóż wspomniany znaczek "18+" I wcale nie ma na niej za dużo kolorów. Nie sądzę żeby ktoś był tak głupi i kupił tę grę myśląc: "A pobiegam sobie w krainie czaruFFF, będzie słodko i przyjemnie z kucykami" Itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones