PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612158}
8,2 3 747
ocen
8,2 10 1 3747
Alice: Madness Returns
powrót do forum gry Alice: Madness Returns

Czy są tam sceny, w których nagle coś wyskakuje? Typu nagły zwrot kamery na straszniejszą rzecz. Albo idę, a nagle coś
skacze na mnie. Chciałabym zagrać w tą grę, ale nie wiem, czy mogę.

ocenił(a) grę na 9
blis29

Nie wydaje mi się, żeby były tutaj sceny, w których, jak to ujęłaś, "coś wyskakiwało". Jeśli gra jest straszna, to jedynie przez klimat: krainę, muzykę. Pierwsza lokacja jest wręcz cukierkowa, a ostatnia mocno "ryjąca", "dziwaczna" - przedstawia domek dla lalek, lekko makabryczny. Kwestia gustu. Krew jest, ale bez przesady. Poza tym po dłuższym czasie muzyka może zapadać w pamięć, najlepiej przesłuchaj ją na youtube, pooglądaj gameplaye, to zobaczysz ;) Osobiście polecam, sama jestem mocno wrażliwa i miałam jedynie problem z ciągle chodzącą mi po głowie muzyką przy zasypianiu xd

loisviolet

Jestem na początku trzeciego rozdziału i zakochałam się w tej grze (i muzyce! :3). Straszna bywa rzeczywiście baaaardzo rzadko. Z moim 'talentem' do grani momentami jest nie do przejścia D:
I klimat też wspaniały ;W; jedyne, czego się boję to właśnie te szokujące, wyskakujące rzeczy. Ale jeśli ich mało, to nie ma co~
Dziękuję! c:

ocenił(a) grę na 9
blis29

Trzeci rozdział, czyli jaki? :D (Już nie pamiętam!)
No cóż, witam w klubie, sama jestem tzw. niedzielniakiem i nie gram zbyt dużo ani za dobrze, więc przyznaję, że używałam momentami "oszukańczych" broni, ale przechodziłam grę głównie dla klimatu. Jest piękny, muzykę jeszcze długo potem słuchałam na youtube.

loisviolet

Po oceanie.
Taak, sama bym jej nie dotknęła, ale kurcze no ;_; jest piękna.

ocenił(a) grę na 9
blis29

dzieło :) a im dalej w las, tym piękniej.

ocenił(a) grę na 9
blis29

Nie to nie taka gra. Ale był jakiś moment że coś wyskoczyło, tylko nie pamiętam co to było. ;PP

ocenił(a) grę na 5
blis29

Nie. To taka miła gierka z cukierkową grafiką gdzie twórcy na siłę chcieli wcisnąć mroczny klimat ale im to średnio wyszło.

zygdresze

Cieszę się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones