PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788111}
5,1 300
ocen
5,1 10 1 300
Anthem
powrót do forum gry Anthem

Po 21 godzinach (origin premiere) z tą nieudaną próbą wmówienia graczom, że gry singleplayer odchodzą do lamusa, mogę stwierdzić:

Ta gra okazała się być, tak jak zakładałem nudnym, generycznym do bólu looter shooterem. Nie chcę się rozpisywać na ten temat, bo wciąż od tej gry mnie boli głowa, ze względu na wszechobecną nudę.
Zalety:
-System latania
-Grafika
-Ciekawe intro
Wady:
-Sztampowa fabuła
-Postacie niezapadające w pamięć
-Do bólu powtarzalne misje
-Martwy, niespójny świat (wliczając w to miasto)
-mikrotransakcje (przestańcie usprawiedliwiać, tylko dlatego, ze są kosmetyczne. Gra kosztować bedzie około 250 zł. Mikropłatności maja rację bytu tylko i wyłącznie w grach F2P)
-Grindowa struktura jednej misji, która jest potrzebna do głównego wątku (opiera się ona na tym, ze mamy cztery grobowce i do każdego musimy wykonać po 4/3 eventy w grze np. „zabij 50 przeciwników wręcz”, albo „znajdz 10 znajdziek”. Pomimo, ze ten typ gier na tym się opiera, to wpisywanie takich działań w misje z głównego wątku po prostu nie działa, a frustruje...)
Reasumując.
Grę można polecić komuś kto lubi tracić czas na ładowaniu we wrogow pocisków słuchając przy tym jakiegoś podcast’ a. Flaki z olejem...

ocenił(a) grę na 8
Hoorkie

Praktycznie ze wszystkim się zgadzam, ale myślę, że zbyt surowo oceniłeś anthem. Kosmetyczne mikrotransakcje, które łatwo zdobyć nie płacąc ani grosza, kompletnie mi nie przeszkadzają.
Grafika, animacje i mechanika jak dla mnie bomba, szczena nie raz mi opadła, tylko ze względu na to z chęcią pomarnuje czas w tej grze, tym bardziej, że nie ma nic ciekawego na horyzoncie.
To co najbardziej mi przeszkadza w grze to nic nie wnoszące dialogi z dennymi postaciami, a wybory w trakcie dialogów na nic nie wpływają, to chyba najgorszy minus tej gry.

ocenił(a) grę na 4
FATALITY

Również się z tobą zgadzam, oprócz w kwestii mikrotransakcji w płatnej grze. Niby mnie też nie uraziło, że nie mogę odblokować sobie jakiejś skórki bez wprowadzania pinu, ale nie jest to usprawiedliwienie na ich obecność w PŁATNEJ grze. Jeżeli EA traktuje już gry jako usługi, to niech nie każe za nie płacić jak za tradycyjne gry.

FATALITY

Właśnie wykupiłam Origin Premier i ściągam Anthem, poczytałam nieco komentarzy jednak postanowiłam osobiście się przekonać czy Biowar stanął w końcu na wysokości zadania po kilku spektakularnych klapach. Nie za bardzo rozumiem jednak Twoją ocenę, piszesz że "To co najbardziej mi przeszkadza w grze to nic nie wnoszące dialogi z dennymi postaciami, a wybory w trakcie dialogów na nic nie wpływają, to chyba najgorszy minus tej gry"
To skąd to 10, bo to by oznaczało chyba arcydzieło bez w/w wad?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones