PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809093}
7,9 5 290
ocen
7,9 10 1 5290
Assassin's Creed Odyssey
powrót do forum gry Assassin's Creed Odyssey

Przepiękna i cudowna gra. Wspaniała grafika i udźwiękowienie.
Właśnie w nią gram i uważam że to najlepsza część z wszystkich.
Tym bardziej mi się podoba że miałem przyjemność mieszkać kilka lat w pięknej Grecji.
I wiele tych miejsc z gry (wyspy itd) sam zwiedziłem.
Klimat gry--Cudo. :)
Poleca-NelsonPL 10/10
Uπέροχο παιχνίδι. Aγαπημένη ελλάδα.

ocenił(a) grę na 7
NelsonPL

2 i Brotherhood > IV > Origins > Odyssey > 1, Revelations, Unity > Syndicate

Origins i Odyssey poza światem, grafiką i walką to niespecjalnie wyróżniają się.

Origins i Odyssey jako Asasyny wiele straciły swoich atutów, gdy porównamy je do II i Brotherhood, które prawie we wszystkim są lepsze. Do tego ta powtarzalność. W Odyssey to chyba 85-90% zadań było w kółko te same proste, nudne czynności.
A, jeśli aspirują do gier rpg to dopiero słabiutko wypadają na tle czołówki gier rpg TPP, są słabsze wręcz we wszystkim.
Ubisoft zrobił te ostatnie Asasyny, bo napatrzeli się na sukces Wieśka 3, ale nie wzięli pod uwagę, że to nie mechanika stała za sukcesem tej gry tylko bohater, fabuła, zadania, dialogi, postacie, klimat. A tego brakuje w ostatnich Asasynach.
Wiesiek 3 jest jaki jest. Też mało w nim elementów rpg. Tyle co kot napłakał, ale jako gra akcji z elementami rpg sprawdziła się wybornie. W Asasyny nowe niby fajnie się gra, ale to są gry na raz. Przejść, pomęczyć się, zapomnieć.
Bardzo daleko im do najlepszych gier action rpg, bo są nawet wyraźnie słabsze od starszych najlepszych części Asasyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones