PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852955}
7,6 2 955
ocen
7,6 10 1 2955
Assassin’s Creed Valhalla
powrót do forum gry Assassin’s Creed Valhalla

:)

ocenił(a) grę na 5

Po pierwsze gra wydaje sie nie mieć nic wspólnego z serią AC jak już to trzeba było ją wypuścić pod inna nazwą. Grafika i gameplay wydaje się ok no to tyle co jest w tej grze dobrze. Reszta czyli jakieś lewackie wymysły ubisoftu są typowe(np. wybór płci, poprawność polityczna). Optymalizacja leży ale jest chociaż lepiej niż w WD. To jest jakieś nieporozumienie ze gra chodzi płynniej na konsolach niż na kompie za 10k. Oby to była ostatnia gra ac z rąk tych wydawców

aef3ff9ypo61

Przyzwyczaj się w końcu, że ten świat tak wygląda, tzn. lewacko hehe :D Wielki mi problem;) Nie wiem o co chodzi z optymalizacją. Ja na GTX 1080 gram w rozdzielczosci 1920x na full detalach i mniejszych antyaliasingu, osiagajac bardzo przyzwoita plynnosc. Jak ktos chce cos powyzej to wiadomo, plac i placz.

aef3ff9ypo61

Wybór płci to jeszcze nie jest lewacki wymysł .Bylo to w Mass Effect :)

aef3ff9ypo61

No masz np. homoseksualistów w grze. Ale co w tym lewackiego? To, że np. nie lubisz gejów nie oznacza, że Oni nigdy nie istnieli i nie mogą zostać umieszczeni w grze, bo "poprawność polityczna". Ba, w średniowieczu ponoć było ich nawet więcej niż teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones