PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852955}
7,6 2 954
oceny
7,6 10 1 2954
Assassin’s Creed Valhalla
powrót do forum gry Assassin’s Creed Valhalla

Grę można pochwalić chociaż za ładny świat, ale widząc jak co roku Ubisoft pod przykrywką "wielkich" zmian, serwuje nam ten sam żylasty, sztywny jak tygodniowa skarpeta po treningu, niesmaczny i śmierdzący kotlet, to odechciewa się napisać cokolwiek pozytywnego. Jestem fanem serii, ale tego plugastwa nie mogę przegonić. Tutaj nie ma rewolucji żadnej. Żeby można było mówić o rewolucji to dobrze by było żeby assassin's pozostał assassin's. To nie jest Assassin's. To jest taki sobie "erpeg" w uniwersum assassin's creed, chociaż też mam wątpliwości, bo ta trylogia została ograbiona z jednej z największych zalet, jakie posiadała. Mianowicie "ducha serii", nie wspominając np. o żarcie jakim wg. mnie jest Quick time event podczas cichego zabójstwa, czy ogromnej nowości, czyli braku skalowania poziomu przeciwników. Jaki kurde brak skalowania? Jaka nowość? Przecież to jest nadal skalowanie, tylko nie ma podanego poziomu postaci, bo taki w grze nie występuje. Dalej jest już tylko wielki face palm, czyli jazda na wilku. Można było się przyzwyczaić, bo w oddysey był jednorożec. To jest żart. To jest fortnite ze skórką pseudo-assassynowską. Żal, żal i jeszcze raz tragedia. Dodam jeszcze, że eivor jest równie zwinny jak kolek osinowy, a system walki wygląda jakby twój najmniej zdolny sportowo kolega, ćwiczył na wf. Jednej jeszcze rzeczy w "nowych" assasynach nie mogę pojąć, tym bardziej wybaczyć, czyli regresu systemu parkour. To jest dramat. Panie Drozda, idz pan w pierun z takim żartem. Pozdro ✌️

Oskarson

Ładny świat? Średni bym powiedział... Wczoraj odpaliłem po Vallhali RDR 2 i to jest przepaść graficzna...

ocenił(a) grę na 1
Rockman92

Szczerze mówiąc to uważam, że odysseya była o wiele lepsza pod względem grafiki. Vallhala rozczarowuje. Też gram w RDR2 i myślę, że to jest coś nieprawdopodobnego. Natomiast chociaż w jakiś sposób chciałem obronić AC.

Oskarson

No, możliwe że Odyseja robiła lepsze wrażenie pod względem grafiki

ocenił(a) grę na 7
Oskarson

To weź zagraj na xbox series x, ps5 lub na przyzwoitym komputerze co pozwoli Ci wymakdować opcje graficzne na maksa, a nie na jakimś starym gównie jak pc za 3k lub konsola z 2013 (xone, ps4). Jak grasz na gównie, a nie sprzęcie to nie dziw się, że "gra" graficznie nie powala. Ja osobiście gram na xsx i gra robi ogromne wrażenie i bije na głowę poprzednie części pod każdym względem (graficznym, fabularnym itp.)

Oskarson

"To jest fortnite ze skórką pseudo-assassynowską" - rozumiem że komuś się coś może nie podobać, ale nie przesadzajmy z takim porównaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones