PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852955}
7,6 2 954
oceny
7,6 10 1 2954
Assassin’s Creed Valhalla
powrót do forum gry Assassin’s Creed Valhalla

Zacznijmy od tego że to już nie Assassin a pseudo gra RPG AAA. Gdyby to był assassin dałoby się zabić każdego bez wszczynania alarmów po cichu ale nie zasrany system RPG.
Gra graficznie leży nawet rdr 2 z 2018 bije ją na głowę i jest ogromna przepaść.
Gra fabularnie to nudne flaki z olejem i nic więcej pełno powtarzalnych zadań typu:
-Idź i zabij kogoś tam
-idź tam i ukradnij coś tam
Do tego drętwe jak nie wiem animacje twarzy
System wali to TOTALNE DNO a nasz bohater może wspiąć się praktycznie gdzie chce jakby miał jakiś klej w dłoniach. Potem można jeździć na wilku a na Odyssey dała się jeździć na jednorożcu co to jest przepraszam bardzo.
Do tego dochodzą wszędzie wymuszane zagadki i ukryte przedmioty że odechciewa się ich szukać.
This door is barred from the other side i tak przez cały czas póki nie usłyszysz tego 100 raz i nie wy***esz gry do kosza. Podsumowując stary,żylasty odgrzewany kotlet i totalny zawód. Idźcie w diabły z takimi Assassynami.

ocenił(a) grę na 6
Dawido11

Ja powiem tak.Prawie każdego innego Assassina próbowałem przejść,ale po krótkim graniu mnie nudził i dawałem sobie z nim spokój.Tu natomiast jest zupełnie na odwrót.Od samego początku fabuła mnie wciągnęła i z ochotą ogrywam kolejne etapy gry.Tu jest klimat który wciąga gracza i zachęca do dalszej gry.Może czasami są monotonne zadania,udaj się tu i tam,pokonaj wrogów.Ale sama rozgrywka sprawia sporo przyjemności i nie męczy.

ocenił(a) grę na 10
Dawido11

Gra jest epicka poprostu nie dla ciebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones