PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852955}
7,6 2 944
oceny
7,6 10 1 2944
Assassin’s Creed Valhalla
powrót do forum gry Assassin’s Creed Valhalla

Gra o wiele słabsza od dwóch poprzednich części. Grywalność kiepska, wymuszone zagadki i tak ukryte przedmioty, że po krótkim czasie odechciewa się ich szukać, bugi, kiepska mimika twarzy... Najgorzej zainwestowane w grę pieniądze ever.

Sefail

Też póki co jestem trochę rozczarowany. Gameplay design jakiś taki nieangażujący. Wolałem side questy w Odyssey niż te krótkie humoreski zwane world events.

Sefail

AC Odyssey też była bardzo przeciętna. Takie miała wady:

-Najgorszy level scalling z wszystkich gier video.
-Nachalny respawn.
-Mnóstwo pobocznych questów mizernej jakości na poziomie dna, które odpychały i zabijały fabułę główną.
-Schematyczność i powtarzalność.
-Przeciętna grywalność.
-Fatalna grafika jak na grę AAA z końca 2018. na ultra są brzydkie tekstury skał.
-Słaba optymalizacja. Na RTX 2080Ti bez szału ilość klatek
-Monotonia
-Nic co sprawiałoby, by do niej chciej wrócić
-Nic przełomowego

Jeden z gorszych sandbokśów z jakimi miałem do czynienia, a ok 35 przechodziłem.

Najlepsze sandboksy jakie znam to:
Gothic 2 Noc Kruka + ogromny mod Returning 2.0 + Alternative Balance
TES-Morrowind + paczka modów Overhaul 3.0
Wiedźmin 3 + dodatki + mody graficzne
Red Dead Redemption 2
TES-Skyrim + ok 500 modów
Kingdom Come-Deliverance

Liderem oczywiście G2NK z Returning 2.0 + Alternative Balance czyli najmocniej zmodowana gra video. Modderzy pracowali od 2005-2017 nad Returning 2.0 i ok 2 lata nad Alternative Balance.
A teraz szykowany jest  dubbing PL do tego z prawdziwymi aktorami.
Gra ulepszona i rozbudowana pod każdym względem. Z gry akcji z elementami rpg na 60 godzin zrobiono z niej rasowe rpg na 300 godzin z ulepszonymi zaletami Gothicowymi oraz wdrożono do niej wszystkie zalety Morrowindowe. Wiesiek 3 prawie pod każdym względem gorszy od tego.
A takie AC Odyssey już po 3 godzinach nudzi, a nawet w najlepszym momencie gry nie jest w połowie tak atrakcyjny niż najgorsza godzina z 300 w G2NK z R 2.0 + AB
Bardzo źle to świadczy o obecnych grach., że o wiele lepiej się gra w klasyki z
lat 1988-2005 niż odmóżdżacze, które same się przechodzą z ostatnich kilkunastu lat z
kiepską grywalnością, nieciekawymi mechanikami, zerowym wyzwaniem itd.

returner

A ja się świetnie bawiłem z Odyssey, może dlatego, że antyczna Grecja to moja pasja. Przyjemnie mi się robiło te questy, podobał mi się humor, postacie, muzyka, sam świat był przepiękny i zachęcał do eksploracji. O technikaliach się nie wypowiem , gram na PS4. Powtarzalność, tu się zgodzę, ogólna bolączka serii. Chociaż Red Dead też nużył tym ciągłym strzelaniem a grało się do końca. Morrowind... nostalgia, mój pierwszy rpg. Skyrim natomiast szybko mnie wynudził. Widzę, że jesteś oldchoolowcem ale trochę nietrafione jest porównanie hardkorowych erpegów, klasyki do tego, z AC, które jest takim "pseudorpg". Inna specyfika. Moje ulubione to Vampire Bloodlines i KOTOR 2 ale to już nie sandboxy.

ocenił(a) grę na 8
Sefail

Co za bzdury, gra jakosciowo bije dwie poprzednie czesci na łeb. W koncu ktoś przyłozył się do fabuły, questy sa znacznie lepsze, swietnie napisano postacie. Zmian jest sporo i wlasciwie same na plus. Graliscie w ogole? Czy po 1h wystawiacie 1/10? Ehh nigdy sie nie sugerowac opiniami graczy z neta, bo brak slow

ocenił(a) grę na 1
lukas_172

Oceny zawsze są subiektywne więc nie musi się Pan nimi kierować ;) każdy kto wydał na tą grę pieniądze ma prawo ocenić ją na tyle na ile uważa. Mnie po prostu ta gra wyjątkowo nie leży nawet pomimo, że już kilkanaście godzin przy niej spędziłam. Może patche cokolwiek naprawią, ale wątpię.

Sefail

Jednak ocena 1/10 sugeruje że nie ma sensu w to grać dłużej niż pare minut. Nie wydaje mi czy warto dawać wszystkiemu co mi się podoba od razu 1 - co oznacza nieporozumienie totalne. A wszystkiemu co się podoba 10. To jest głupie. :)

ocenił(a) grę na 1
Radek_Traczyk

Nie, nie. 1/10 jest tu w pełni zasłużone. Ocena adekwatna do jakości produktu :) oczywiście w mojej ocenie.

Sefail

Racja. DLa mnie ta gra, to katastrofa. Gameplay, to porazka. Walka strasznie nudna, nie dajaca zadnej satysfakcji. Ogolnie cala gra, byla strasznie nudna. Caly czas robilo sie to samo, czyli napady na wioski i te same walki. ROznorodnosc terenu?? zerowa. kazda wioska taka sama. Muzyka??? straszna. Bardzo slaba gra.

lukas_172

Walka i jej animacje to jakieś nieporozumienie. Aż odechciewa się grać. Jakieś nienaturalne fikołki, przyspieszenia, nie czuć uderzeń ... G.... i tyle.
Nudy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 9
Sefail

U mnie pękło już 100 godzin bez zakończenia głównej fabuły, więc grywalność jest w porządku :) Dodam, że nie jestem fanem serii.

ocenił(a) grę na 9
Sefail

Zbieranie tatuaży często powodowało chęć rzucenia padem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones