PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605875}

Auta

Cars
7,1 515
ocen
7,1 10 1 515
Auta
powrót do forum gry Auta

Co to ma być?

użytkownik usunięty

To jest filmweb czyli strona o filmach a nie o grach. Kto wpadł wogóle na taki chory pomysł żeby je tutaj umieszczać? Widać niestety że filmweb schodzi na psy.

Jan nie mam nic przeciwko temu, że można oceniać gry, filmy lubię oglądać tak samo jak lubię grać w gry. Może jeszcze dodadzą kiedyś muzykę i książki też by było ciekawie, choć książek tak bardzo nie lubię. Jak nie chcesz oceniać dyskutować, wyrażać opinii, czy też dodawać komentarzy grą to nie rób tego i nie zaśmiecaj takimi pierdołami portalu. Acha podejrzewam, że wprowadzili gry ze względu na podkładane głosy aktorów. Wpisz sobie gta vice city i zobaczysz jacy znani aktorzy użyczyli grze głosów tego nie znajdziesz tak szybko na necie, a tu masz jak na dłoni. Super pomysł z tymi grami nie muszę się specjalnie logować na jakichś portalach o grach tylko mam jedno konto do filmów i gier.

ocenił(a) grę na 10

Nie schodzi na psy... Ja nie mam nic przeciwko tylko urozmaica Filweb że można oceniać również gry. :)

zgadzam się z opinią użytkownika pitreekk, dodanie do filmwebu gier to fajny pomysł, zwłaszcza, że można sobie zrobić swoją listę filmów, które się oglądało i gier w które się grało. Fajnie jakby dodali jeszcze książki :) Pozdrawiam



Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones