PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 836
ocen
8,0 10 1 15836
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

W ramach akcji " Specjalny Prezent " każdy do 3 czerwca może pobrać za darmo BF3 Gra zostaje już na stałe przydzielona do naszego konta Origin:
https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/battlefield-3/pc-download/base-game/stand ard-edition

ocenił(a) grę na 9
ALiEN29

Z multi ?

killerek132

Tak. Na zawsze.

ocenił(a) grę na 9
Niedzielny_Filmowiec

Trzeba kliknąć kup teraz ?

ocenił(a) grę na 9
ALiEN29

Super posunięcie, dzisiaj chciałem zagrać sobie w bf3,na rushu gościu z końca mapy wycina wszystkich z rpd, w metro już nawet nie próbują się kryć, 3 pierwszych statystyki 80 do 0, polecenia !votekick, !voteban oczywiście zablokowane na większości serwerów, jak już uda się zrobić głosowanie za wyrzuceniem cheatera, większość nowo przybyłych noobków, nie chce/nie umie wpisać komendy !yes. Jak dla mnie wygląda to tragicznie, kto wcześniej grał w battlefield 3 wie jaki EA DICE mają stosunek do oszustów, tym co nie wiedzą podpowiem, wyzerowanie postaci w ostateczności.

ocenił(a) grę na 9
ALiEN29

Ciekawe jakie gry dodadzą w przyszłości ? Na razie BF 3 i Plants vs. Zombies

kamilw6

Był jeszcze Dead space.

ALiEN29

Po polsku?

ocenił(a) grę na 9
ocenił(a) grę na 7
ALiEN29

Wiadomo EA chce poprawić swoją reputacje, ale z mojej perspektywy nie jest to nic dobrego.
Mnie stać na gry i nie muszę żerować na darmówkach, a tabuny dzieci, którze przybywają na multi po takich kacjach to nic dobrego. Z jakiegoś powodu gram w te cholerny płatne gry, żeby unikać kretynów z free to play. Dobrze, ze 3 mi się zbytnio nie podobała. Wolę 4.

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Z jednej strony masz racje, osobiście też kupuję gry można nawet powiedzieć iz jestem kolekcjonerem :) Ale też nie mam nic przeciwko temu iż gry za parę miesięcy czy też lat po premierze były za darmo. Tutaj muszę sie z tobą zgodzić że przeważnie są to dzieci albo inne buractwo które psuje całą "zabawę" z gry. Ale jeszcze bardziej wkurza mnie fakt iż widzę takie gry na serwisach aukcyjnych za jakieś śmieszne pieniądze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones