PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 840
ocen
8,0 10 1 15840
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Dobra ale krótka

ocenił(a) grę na 8

Dwa dni zabrało mi przejście na średnim poziomie, a w grach tego typu nie jestem specjalnie biegły.
Podejrzewam, że wyjadaczom starczyłby jeden dzień.
To marny wynik, tym bardziej, że pozycja kosztuje krocie na PS.

edgemoon

Ta gra jest zrobiona pod multiplayer a nie single..

ocenił(a) grę na 8
wrzeluk

Skąd ten wniosek? Gra nie jest sprzedawana pod hasłem multiplayer. Pierwszoplanową rolę, moim zdaniem, odgrywa tu wątek single player, a multiplayer jest, tak jak w wielu innych grach, uzupełnieniem. Spójrz na Queke'a Arena, od razu wiadomo, ze to multiplayer, albo Uncharted 3 Multiplayer, jak sama nazwa wskazuje.
A niech tam! Zgodzę się nawet na to, że w BF 3 wątek multi i single sa równorzędne. Choc to, spore naduzycie, bowiem wystarczy spojrzec na oficjalny opis dystrybutora:

"W "Battlefield 3" wcielasz się w żołnierzy elitarnego oddziału U.S. Marines. W trybie gry dla jednego gracza musisz wypełnić stawiane przed Tobą zadania podczas wielu widowiskowych misji. Gdy opadnie bitewny dym głównej kampanii, zaproś znajomych do trybów rozgrywki sieciowej. Walcz na mapach osadzonych w zróżnicowanych zakątkach świata. Od Paryża, przez Teheran, po Nowy Jork."

Jak widac, pierwszoplanowym watkiem wg dystrybutora jest wątek single.

edgemoon

Wystarczy popatrzeć jak długo wspierali multiplayer po premierze gier i ile w niego ludzi gra. Ogólnie singiel w BF3 jest beznadziejny i mało komu się on podoba. Single jest strasznie krótki a w multiplayer można grać godzinami. Pod koniec października wychodzi BF4 i jak myślisz po co ludzie kupują tą grę? Pod krótki singiel którego przejście zajmie kilka godzin? Raczej nie.

wrzeluk

Po premierze gry*

ocenił(a) grę na 8
wrzeluk

Trudno powiedziec dlaczego ludzie kupuja ta gre. Ja ja kupilem dla singla, bo multi zwyczajnie nie lubie

edgemoon

Kupić BF3 dla samego singla... No to dosyć oryginalne. Co do wspomnianego Uncharted 3 ... on jest bardziej pod singla niż pod multi, tryb wieloosobowy faktycznie jest tam tylko "dodatkiem" (choć dosyć obszernym). A to, że potem multi zostało udostępnione za darmo to już inna kwestia...

ocenił(a) grę na 8
Dominoo1

ok, kupic to za duzo powiedziane. Mialem te gre w darmowym abonamencie ps plus wiec zagralem. tryb multi kompletnie mnie nie wciagnal, ale tak jak mowilem powyzej nie lubie tego typu rozrywki w ogole

edgemoon

To że BF3 został "zrobiony" głównie pod multiplayer, potwierdzali nawet sami twórcy, nie wspominając już o serwisach growych przed premierą, ja i po premierze owej gry. Nie sugerował bym się zbytnio, tym co jest napisane na pudełku, tryb single został dodany do gry ze względu na to, że konkurencja takowy posiada. Warto wspomnieć że pierwsza odsłona BF ukazała się w 2002 roku, a dopiero w 2008 w pod serii Bad Company, gra dostała tryb dla pojedynczego gracza. Co do twojej niechęci dla trybu multiplayer, proponował bym ci, nie skreślać go z tego powodu, pograj chwilę a może się okaże, że to właśnie ta gra zmieni twoje nastawienie do tego typu rozgrywki.

"Uncharted 3 Multiplayer, jak sama nazwa wskazuje." gra została "podzielona" na single/multi i wypuszczona bezpłatnie dla posiadaczy ps plus, w multi jest jednak ograniczenie co do zdobywanego lvl, żeby wbijać dalej trzeba zapłacić.

ocenił(a) grę na 8
Slevin_Kelevra

Grałem multi w BF3, Uncharted 3, a dawno temu w Quake Arena, wiec nie skreslam multi bez wyprobowania. Zwyczajnie nie widze sensu w bieganiu w kolko i strzelaniu do siebie nawzajem.

ocenił(a) grę na 5
edgemoon

Widzę nadajemy na podobnych falach :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones