PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 842
oceny
8,0 10 1 15842
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Opłaca się jeszcze kupić ,czy dużo ludzi jeszcze gra ?

ocenił(a) grę na 8
kubala102

Za jakieś 16 zł można nabyć tutaj: https://www.humblebundle.com/
Przed chwilą przeszedłem singla - za tą cenę warto. Multi dopiero muszę obczaić, ale znając życie będzie jeszcze lepsze od singla.

użytkownik usunięty
rbjpl

Za 16 zeta to ma się między innymi bf3 :) oprócz tego jeszcze kilka innych pozycji wartych zagrania chociażby raz. A co do samego bf3 wydaje mi się że nie wszystkich będzie stać na czwórkę po tym jak zaopatrzyli się w trójkę z masą dodatków. I obsadzenie serwerów nadal będzie.
Z resztą idealnym przykładem może być cod: modern warfare, mimo że wyszły 2 i 3 jedynka jest nadal całkiem aktywna na serwerach..

ocenił(a) grę na 9
kubala102

Ludzi gra bardzo dużo, może się to zmienić i to dość poważnie po premierze 4'ki, ale założę się że servery nie opustoszeją w 100%. Ja osobiście wracam często do starych odsłon gier, nawet do multi.
I tak jak napisał rbjpl, 16zł nawet za samego singla to dobra cena, a przecież dostajemy jeszcze corpa i multi

Spoon8

Nie zmieni się. Na 1942, Vietnamie i BF2 jest mnóstwo pełnych serwerów, pomimo że gry mają swoje lata.

ocenił(a) grę na 9
kubala102

Nie kupić za 16 zł takiej gry (no i masz jeszcze masę innych dodatkowo) to grzech śmiertelny.

conti01

Sam nie chciałeś, dopiero ja Cię przekonałem!

ocenił(a) grę na 9
maciekges

Yyyy muuuu co ty jarasz, przecież chciałem.

conti01

Później dopiero. Wcześniej chciałeś zestaw za dolara.

ocenił(a) grę na 9
maciekges

Bo nie chciałem być pijawką.

conti01

Dobra! Nie pier*olmy, tylko grajmy!

ocenił(a) grę na 9
maciekges

Szkoda, że coop dalej nie działa.

conti01

Ch*j w d*pę EA! Nie mogę zagrać w je*anego Medal of Honor, bo posiadam nielegalną kopię. (Oczywiście według EA)

maciekges

O! Zadziałało! Ale musiałem się na swoje konto logować ze 20 razy.

ocenił(a) grę na 9
maciekges

Który level? Kupuje nie długo karkanady, tylko muszę sobie kasę uciułać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones