PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 838
ocen
8,0 10 1 15838
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

single player

ocenił(a) grę na 4

zupełnie nieudany, nieciekawy, nudny, liniowy, krótki. Grafika też nie zachwyca jakoś szczególnie,a grałem na najwyższych ustawieniach. Wnętrza ubogie. Ludzkie twarze śednio udane, np. taki Matkovic (tak się chyba nazywa jeden z bohaterów) ma twarz debila, a w najlepszym razie ociężałego umysłowo. Polskie dialogi to też jakaś komedia.

cesare_10

Dokładnie , i w ogóle brak możliwości .Musisz robić wszystko tak jak autor zaplanował , jak chcesz sie wykazać kreatywnoscią ( np w jednej misji zabijając przeciwników przed dostaniem sie do budynku to sie odradzają w nieskończoność ) giniesz . BAd company 2 pod tym względem o niebo lepsza Mi jeszcze sie nie podoba ze to niby jest retrospekcja opowiadana przez bohatera w którego sie wcielamy , teoretycznie nie powinniśy móc zginąć .

ocenił(a) grę na 10
kwloch96

a po co SP, ja się pytam?...największa frajda na MP:)))))

ocenił(a) grę na 9
cesare_10

Trzeba było grac z angielskimi i po problemie, jeżeli single player tutaj jest do dupy to co powiesz o innych grach gdzie gracze są też prowadzeni za rękę?seria Call of Duty się kłania, twarze średnio udane?Przecież ta gra wygląda obłędnie choć ma już rok, ogólnie jak ci nie pasuje Single to po co go przechodziłęś mogłes po godzinie przestać grać, jak kolega napisał kwintesencją B3 jest MP , pozdrawiam

cesare_10

Grafika Ci się nie podoba? Człowieku nie znajdziesz drugiej takiej gry z 2011 pod względem takiej grafiki, mam na myśli gatunek gry. Co co singla się zgodzę, że szaleństwa nie ma, bo przecież BF3 został stworzony przede wszystkim do rozgrywek Multi, bo największa z tego kasa.

ocenił(a) grę na 10
Jashin89

Grafika to orzeszki w miodzie! Cudo! Są oczywiście błędy gdzie postać wtapia się w samochód, ale walić to :) Polski dubbing to chyba najlepsza rzecz jaką ostatnio słyszałam, głosy fajnie wybrane i dialogi też super. Co prawda dla nie ta gra jest za krótka bo przeszłam ją w jeden dzień, ale dobrze się bawiłam :D Nie grałam jak dotąd w lepszą grę z także lepszą grafiką :)

ocenił(a) grę na 5
cesare_10

Ludzie SP to istna kpina. Jestem w drugiej misji i nie mogę zdjąć snajperką snajpera w wieżowcu. Cyrk na kółkach. Odnoszę wrażenie, że SP wrzucili na odczepnego aby po prostu był. Wstyd, że tak hucznie reklamowana, wysokobudżetowa gra ma tak drastycznie kiepski SP.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones