PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713170}
6,2 2 304
oceny
6,2 10 1 2304
Battlefield Hardline
powrót do forum gry Battlefield Hardline

Gigant jakim jest EA wydaje takiego gniota? Odniosłem wrażenie jak bym grał w produkcję od City Interactive. Kompletna porażka Visceral Games.

Nic w tej grze nie jest na odpowiednim poziomie, aby nazwać tego Battlefield'a produkcją AAA. Graficznie gra wygląda momentami gorzej niż BF 3, ogólnie sprawia wrażenie jak by była złej jakości modem do poprzednich odsłon. Myślałem, że po kiepskim BF 4 może być tylko lepiej, niestety się myliłem.

Fabularnie gra (przypominająca swoją konwencją serial) jest niczym źle wyreżyserowana telenowela z Puls 2 - sztampowa i idiotyczna, postacie głupie, nudne i bezbarwne a poziom niedorzeczności osiągał maksimum. Historia jest nieciekawa, a zakończenia można się domyślić po godzinie grania, te twisty fabularne są tak głupie, że aż śmieszne. Moment w którym uciekamy autem, który niczym czołg po najechaniu na samochód powoduje jego wybuch i taranuje wszystko co spotka na swej drodze - wygrywa wszystko, a takich idiotyzmów w tej produkcji jest na pęczki.

Sama rozgrywka jest nieciekawa i sprowadza się tylko do obezwładniania bandytów co robimy w każdej misji, a wysokim kunsztem może poszczycić się AI przeciwników, bo nie ma to jak zakuć w kajdanki trzech bandytów krzycząc do nich i wymachując odznaką a czwarty stojący metr od nich ani nas nie słyszy ani nie widzi - mistrzostwo świata, szczególnie że modele postaci się powtarzają i co 2-3 przestępca wygląda tak samo. Bugi i wszechobecne błędy jak znikające postacie, przenikający przez ściany wrogowie i kompani są na porządku dziennym.
Tej gry nie ratuje nawet multiplayer, który jest przeciętny, źle zbilansowany i wyjęty żywcem z BF 4.

Ogólnie nie polecam, kupić dopiero jak będzie na przecenie w Biedrze za 10 zł - bo tyle jest warty ten brzydki, niedopracowany szajs ;)

forintleader

W dodatku single jest bardzo krótki i jeszcze nie odblokowujemy wszystkich broni, przynajmniej ja tak miałem.

forintleader

Zdecydowanie popieram! Single to w ogóle jakiś kiepski żart, jest po prostu żenujący. Natomiast multi nie odstępuje go na krok. Mapy to porażka. Tryby gry, oprócz DM to strata czasu. Mnogość błędów w multi powala... a o singlu nawet się nie rozpisuję bo to tryb na 2,5 godziny. Respawny gdy za nami stoi trzech przeciwników, klincze w teksturach przy szybszej akcji, zepsute hitpointy i rozliczenia trafień i wiele wiele innych nie pozwala mi nazwać tej gry niczym innym jak totalną słabizną, Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem to omijajcie BF:H z daleka!

ocenił(a) grę na 1
forintleader

Zgadzam się w 100%! Właśnie ukończyłem tego śmiecia, podpisuję się pod wszystkimi zarzutami, a od siebie dodam jeszcze zarzuty za milion glitchy, bugów i błędów. W dodatku kończąc kampanię na poziomie trudności Hardline, nie odblokowały mi się achievementy, a chociaż tyle mogłem wynieść z tej śmierdzącej gry. A tak nic, żałuję każdej złotówki wydanej na ten crap!

użytkownik usunięty
forintleader

Śmieszą mnie ludzie,którzy oczekują od battlefielda dobrej fabuły. Tą grę kupuje się dla trybu online.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones