PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608595}
8,2 11 448
ocen
8,2 10 1 11448
BioShock
powrót do forum gry BioShock

Przez ciekawość wykorzystałam parę siostrzyczek i miałam to złe-smutne zakończenie. Zagrałam jeszcze raz, tym razem ratując je wszystkie i zakończenie przywróciło moją wiarę w ludzkość :DD
Jakie wy mieliście zakończenie?
Nie mogę się doczekać jak już zagram w infinite :D

ocenił(a) grę na 10
Ruusak

Pierwszą siostrzyczkę niestety załatwiłem, na szczęście opamiętałem się przy kolejnych. Zabijając jedną miałem to pozytywne zakończenie.

Ruusak

Oj niedobra ty, ja żadnej nie skrzywdziłem i miałem pozytywne :-). Jeśli chodzi o Infinite to już przeszedłem i nie będę spoilerować samej rozgrywki. Wystarczy ci moja ocena 15/10 - dla mnie to dzieło sztuki a po zakończeniu będziesz chciała przejść ją ponownie.

ocenił(a) grę na 7
Ruusak

Ja (wstyd mi za to) ale dopiero ograłem Pierwszego BS zakończenie od razu dobre, chociaż nie wiedziałem że są inne ;p Ratowałem wszystkie bo i tak korzystałem z dwóch Plazma-cośtam Ognia i Elektryczności więc miałem na styk "Adama"
Co do BAXIK28 z tego co wyczytałem w necie po zabiciu chociaż jednej ma się od razu średnie zakończenie albo jeśli zabijałeś więcej złe. Przykro mi ale nie poznałeś Najlepszego zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones