PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629041}
8,1 5 543
oceny
8,1 10 1 5543
Borderlands 2
powrót do forum gry Borderlands 2

Zawiodłem się

użytkownik usunięty

Po pierwszej części, która bardzo mi się spodobała i która pozwoliła mi na ponad 60 godzin dobrej zabawy, liczyłem na to, że druga część się pod tym względem nie zmieni. Tymczasem gówno. Po szesnastu godzinach grania, będąc na 15 poziomie ani razu nie miałem okazji cieszyć się z tej gry. Od samego początku bez przerwy dostaję wpier*** bez względu na jaką planszę trafię. W jedynce byłem w stanie na tym poziomie poczuć się jak prawdziwy łowca, a tutaj? Ciągle muszę uciekać, uciekać i jeszcze raz uciekać. Do dupy z takim łowcą. Gra jest dla mnie tylko irytująca, żadnej radochy z grania ani nic. Wiele rzeczy które w jedynce kulały poprawili. Lecz to co było w niej dobre spaprali. Gra jest po prostu zbyt trudna, nawet nie dali żadnego wyboru poziomu trudności. Bzdura totalna.

użytkownik usunięty

Po 23 godzinach na 20 poziomie zaczęło mi się grać przyjemniej. Myślałem, że będzie coraz lepiej, ale niestety. Gra zrobiła się nudna i po 34 godzinach totalnie mnie znudziła. Wiele elementów fabuły jest fajnych, ale przez niezbyt dużą ilość zadań na tak wielu planszach przez cały czas mam wrażenie, że nie mam co w tej grze robić poza wątkiem głównym.

Nie ma czegoś takiego jak za trudna gra - trzeba kombinować, zmieniać uzbrojenie i regularnie uzupełniać zapasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones