PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612095}

Bully

7,6 1 476
ocen
7,6 10 1 1476
Bully
powrót do forum gry Bully

Moje trzy grosze

ocenił(a) grę na 7

Gra jak widzę z 2006 roku ale jej mało zoptymalizowany kod powoduje, że nawet dzisiejsze dwurdzeniowe komputery i karty graficzne mogą mieć z tą grą problem.
Gra nie jest może jakoś specjalnie trudna i skomplikowana ale stanowi miłą odskocznię. Taka zakąska pomiędzy Bioshock 2 a Shift 2. Grafika nie jest może najwyższych lotów jak na dzisiejsze czasy ale nadrabia to rozgrywką.

ocenił(a) grę na 8
forest122

Też miałeś problemy z grafiką typu migotanie, dorysowywanie się nagle jakichś obiektów?

ocenił(a) grę na 7
jasiu15

nie ale czasami miałem spowolnienia animacji na zupełnie nowym kompie z 2010 r.

ocenił(a) grę na 7
forest122

Panie, a co ja mam powiedzieć?
Jak ja mam 1 GB RAM, 9600 GT, Athlon 4000+X2. Akurat grafika jest niezła i nawet dziś daję radę z większością gier, no ale ramu malutko i proc mocno przeciętny dziś, ogólnie komp słaby. Ale zdziwienie naprawdę duże, jak gra cięła się niemiłosiernie wręcz momentami. Przecież mój komp ciągnie nowe produkcje, od Crysis 2(minimalne ustawienia) na ME3 kończąc.
A tu zonk, gra z 2006 roku ledwo ciągnie.

To pokazuje, że Rockstar po prostu jest firmą konsolową. Na PC fatalnie optymalizują gry, kolejny przykład to GTA IV, gdzie by nie cięło na świetnym kompie trzeba ściągnąć 500 patchy.

Ale sama gra Bully świetna, klimatyczna, choć nie przeszedłem jej, nie z racji tego, że płynność była niestabilna, lecz w początkowej misji, jak miałem włamać się do szafki, trzeba było coś kółkiem robić...

A mi kółko nie działa w myszce :/ Próbowałem zmienić to w ustawieniach, ale gra się cięła wtedy i pozostawał tylko menedżer zadań :/
Da się w ogóle to zmienić? Z kółka na inny przycisk?

Gooner250

Może kupić nową myszkę za 8 zł?

ocenił(a) grę na 7
gaclav3

Jak już kupować, to nie byle jakie gówno, które rozleci się po 2 tygodniach, tylko coś droższego. A na razie nie mam pieniędzy przeznaczonych na dobrą myszkę.

Gooner250

Od dwóch lat mam myszkę za 10 zł. Wyważona, nie skacze, czyta każdą powierzchnię. Po prostu nie ma miliona scrolli i świecących diodek. Myszka ma mieć 3 przyciski, a nie 50. Mi tam wystarcza.

forest122

Nie wiesz może skąd pobrać spolszczenie bo nie mogę znaleźć a chciałbym w końcu zagrać?

ocenił(a) grę na 7
DemiaN

Pewnie na serwisie który ma gryzonia w nazwie lub na innych o ile takowe spolszczenie wogóle powtało

forest122

Na konsoli bez problemowo, o co wam chodzi? xDDD
A tak na serio co do wersji na PC bully też miałam spory problem. Straszne bugi i gra się wyłączała. ;x Ściągnęłam patcha i jest git. Gra mi się wyłącza co jakiś czas ale tak to jest spoko, można zapisywać po każdej misji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones