PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605870}
7,6 11 731
ocen
7,6 10 1 11731
Call of Duty: Black Ops
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops

Pytanko do fanów serii

ocenił(a) grę na 10

Dlaczego tak dużo osób pluje jadem na Black Ops? Osobiście pokochałem tą grę, płytę wsadziłem do nośnika 10 miesięcy temu i do dzisiaj nie wyjąłem.

ocenił(a) grę na 10
chowder

+
- To jest moje pierwsze Call of Duty w jakie grałem
- To jest mój pierwszy FPS MP w jaki w życiu grałem (Tak. Wiem że ciężko w to uwierzyć)

ocenił(a) grę na 4
chowder

Hej
Szczerze to jestem fanem serii Cod, black ops'a kupiłem dwa razy ( z racji że zhackowali mi konto ktoś mi się włamał i zmienił hasło no cóż...) Gra jest wpożądku muszę przyznać ale jest dość hmm... nie wiem jak to nazwać...dość nudne i sterowanie myszą jest z*****e ! kampania nie wciąga choć niektóre partie są boskie (zima Weavere'm) no i normalne błędy . A możliwe też że "pluje jadem" ponieważ przyzwyczaiło się albo do II wojny światowej , albo do nowoczesnej Wojny i technologii ( perki killstreaki w mw i mw2) tak w black ops też to jest ale tak jakoś nie przyciąga uwagi
pozdrawiam :D

chowder

spodobało Ci się ponieważ nie grałeś w inne części tej serii. Ludzie który grali w poprzednie części wiedzą dobrze, że Call of Duty Black Ops to gówno.

ocenił(a) grę na 7
milosz1428

może nie gówno ale najsłabsze ze wszystkich CoD

mnie singiel w ogóle nie wciagnął, szczerze to nie wiem po co powstawał bo chyba żadnego powiązania z MW nie ma

peeszet

Singla Black Ops do dziś nie przeszedłem, po co tracić czas na ten szit.

ocenił(a) grę na 7
milosz1428

mi on sprawiał mało frajdy to prawda i jeszcze były te problemy z optymalizacją na początku i wysypywaniem się gry do windowsa albo całkowitym freeze ;/

ocenił(a) grę na 6
milosz1428

ogólnie nie jestem fanem cod-ów co podkreślam ale kampania była choć liniowa to bardzo db pod względem fabularnym więc gra może się podobać

ocenił(a) grę na 9
milosz1428

pierwsza czesc Coda w jaka gralem to zwykle Call of duty 1 i jeszcze wtedy bylo nowe.Potem juz gralem w kazda najnowsza czesc CoDa jak tylko wyszla.I Black Ops to chyba jednak jedna z najlepszych czesci a nie jakies gowno.Nowe,ciekawe realia a nie tylko IIWŚ i wspolczesnosc.Calkiem nowy klimat,grafa bardzo dobra jak na CoDy,ciekawe misje (np Workuta) i rozwiazania (Latanie smiglowcami),Wietnam i najwazniejsze:Calkiem nowe podejscie do fabuly i postac ktora sie steruje nie jest juz tylko byle jakim ludzikem ale jest bardzo dobrze wpleciona w interesujaca fabule i przynajmniej sie cos odzywa :).W BO jest sporo innowacji np zbieranie materialow wywiadowczych ktore odblokowywują jakies ciekawe informacje a nie tak jak w MW,wystepowanie postaci historycznych no i klimat...To jest bardzo dobra czesc (przynajmniej cos nowego) choc wszystkie CoDy juz od czsow "jedynki" i United Offensive sa dobre

ocenił(a) grę na 10
milosz1428

Naprawdę dziwne, bo ja grałem we wszystkie poprzednie części CoD i BO stawiam na 1 miejscu w serii na równi z CoD4 MW. Singleplayer w BO jest świetny głównie ze względu na fabułę, jedynie irytujące niekończące się spawny przeciwników mogą zirytować. A multiplayer to magia - są świetne mapy, są dedyki, jest świetny system punktów CoD...
Na dobrą sprawę jedyne na co ja jestem w stanie narzekać to jest Zombie które do Spec Opsów się moim zdaniem nie umywa. Przez to słabe zombie mógłbym nawet zniżyć ocenę do 9/10, ale jako że w multiplayerze nabiłem aż 1035 godzin to zostawię tę dychę.

Dodam że jest to pierwszy CoD w którego grałem w multi ( nie licząc staruteńkiej już dwójki), MW2 i pierwsze MW liznąłem dopiero później i MW2 jest moim zdaniem znacznie gorsze niż BO.

ocenił(a) grę na 6
waldeck

masakra gościu przecież te mapy ssą multi jest wadą w tej grze i tyle

ocenił(a) grę na 10
MRCRYSIS3

Mapy ssą w MW3, w BO są świetne - miarę duże ( wyjątek - Nuketown), zróżnicowane i dobrze skonstruowane.

ocenił(a) grę na 6
waldeck

skoro stwierdzasz że mapy w bo są dobre to stwierdzam że nie dużo widziałeś popatrz sobie choćby bfy lub crysisa a nawet fc3 gdzie mapy tworzą amatorzy i są lepiej rozbudowane a co ważne w większość miejsc które widzisz i które są możliwe do wejścia możesz tam wejść a gdy widzę mapy w bo to grać się odechciewa jedna dobra mapa to wmd wmiarę ładna i rozbudowana reszta już pisałem wcześniej


ocenił(a) grę na 10
MRCRYSIS3

W porównaniu do poźniejszych CoDów mapy w BO są świetne. Grałeś w MW3 albo BO2? Chyba nie, bo gdybyś grał to zatęskinłbyś za tym co Treyarch w Black Opsie zaserwował. BFy? Wiadomo chyba że gra która stara się udawać prawdziwe pole walki będzie miała bardziej rozbudowane mapy niż CoD, to tak samo jakbyś zaczął się rzucać że Team Fortress ssie bo nie ma realistycznej grafiki. W Far Cry 3 nie grałem ale nadrobię w przyszłości.

milosz1428

Jo, tu się puknij ( głowa )

chowder

do chowdera. możesz wyjąć płytę z napędu. gra chodzi bez płyty. ps. single player jest taki sobie,ale za to multi wymiata!!!

ocenił(a) grę na 10
radekw1983

Mam playstation

ocenił(a) grę na 9
chowder

Ja zniszczyłem już na BO 2 klawiatury i 2 myszki...
Klimat tej gry nie dla każdego, ale jak już się go poczuje to gre sie pokocha

Po wyjsciu MW3 przerzucam sie na mw3 ;p
Ale wspomnienia zostaną

ocenił(a) grę na 8
chowder

Może dlatego że długość kampanii to powoli robi się śmiech na sali:D(w jeden wieczór to rozpracowałem i teraz multi na szczescie jest mega wciagajace:)

ocenił(a) grę na 9
chowder

ja uważam że Black Ops śmiało może pretendować do miana jednej z najlepszych w serii. Kampania choć krótka, naprawdę robi wrażenie! zresztą, dla mnie liczy się głównie dodatek Zombie!!!

ocenił(a) grę na 7
llubellak

No nie przesadzajmy do pierwszego MW tej no powiedzmy gry nie da sie porównac, jak dla mnie to jedno z gorszych CoD'ów. Singla można raz przejśc skrypty są nawet ciekawe, ale za drugim razem wieje nudą. W multi pogralem parenaście godzin, nawet fajne, ale jakoś nie preferuje takiego typu zabawy. :)

ocenił(a) grę na 9
chowder

Jak dla mnie to najlepszy CoD a niegralem tylko w MW3. W kazdym CoDzie jest taki moment w kampani ktorego sie przechodzi "bo trzeba". W BO1 nie ma takiego momentu, fabula naj w historii CoDa, multi tez swietne ale bije je multi z BO2. Jak dla mnie calkowity majstersztyk i wielki ale to wielki kunszt. No i zapomnialem o zombie, bije na glowe to z WaWa i BO2.

ocenił(a) grę na 8
chowder

Tak dużo ludzi pluje jadem, ponieważ chcą uchodzić za tych staroszkolnych i dają się porwać modzie na narzekanie na nowe gry. Chcą być "kul i trendi". Cod 1 był moją pierwszą grą na PC, gdzieś tam było United Offensive, później zagrywałem się w Cod 2, następnie MW 1, dalej Cod WaW, MW 2 i wreszcie Black Ops. W związku z tym wcale nie uważam, że Black Ops jest grą złą, przeciwnie, jest jedną z lepszych w serii. Kampania, chociaż oskryptowana, jest na prawdę bardzo dobra, w czym dużą zasługę ma doskonała fabuła. Dużo lepiej jest grać konkretną postacią, niż kolejnym anonimowym żołnierzem, do tego niemową. Wgl nie ma co porównywać Cod 1 oraz BO, bo to zupełnie inne gry, tyle, że nie wiedzieć czemu jest to jeszcze ta sama marka. Seria po prostu ewoluowała. Ludzie narzekają na długość? To shooter, nie RPG, nie da się tego sztucznie przedłużać, bo gra stałaby się nużąca, poza tym, od tego jest multi. No i obsada - doskonała. Podsumowując, jak dla mnie jedna z lepszych w serii.

użytkownik usunięty
Celin

Tsa, jak zwykle znajdą się tacy "staroszkolni". Osobiście uważam Black Ops za jedną z najlepszych gier z serii, w sumie nie wiem jaka część jest według mnie lepsza. Pociąga mnie w tej grze to, że jest bardziej filmowa niż poprzednie, więcej jest QTE które tak bardzo uwielbiam, fabuła bardziej się skupia na jednej postaci. Black Ops 2 bardzo dobrze zakończyła wątek, i czekam na Black Ops 3, a jeżeli nie nowe Black Ops (domyślam się że nie ma co wycisnąć z wątku), to Call of Duty na takiej samej zasadzie.

ocenił(a) grę na 8

W końcu Black Ops to najlepiej sprzedająca się gra wszech czasów, tylu graczy nie może się mylić :)

ocenił(a) grę na 10
chowder

Przesada, ja uważam, ze BO jest lepszą serią niż MW, bo ma ciekawszą fabułę

ocenił(a) grę na 8
chowder

Nie grałem w inne COD'y ale zobaczyłem gameplay'e mw. Za pewnie znienawidzono z powodu brak możliwości skakania wszędzie jak małpa i otwierania lunety w 1 sekundę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones