PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605870}
7,6 11 729
ocen
7,6 10 1 11729
Call of Duty: Black Ops
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops

Mój na lotnisku w misji GOS

ocenił(a) grę na 7
Ramsey_Fighter

Lawina w górach Jamantau w ZSRR. Nie pamiętam jak się ta misja nazywała.

ocenił(a) grę na 8
Ramsey_Fighter

A mi się podobała misja w której musimy zdobyć wzgórze nie pamiętam nazwy ale nacierają na nas setki jeśli nie tysiące żółtków!! Można było się poczuć jak na froncie!!

ocenił(a) grę na 9
Ramsey_Fighter

Zdecydowanie psychiczne tortury sierżanta Woodsa Rewolwerem przez Wietnamskiego Bukmachera

ocenił(a) grę na 9
Jakus

Dokładnie, moment z Rosyjską ruletką jeszcze w żadnej grze nie wywołał we mnie takich emocji

ocenił(a) grę na 9
Ramsey_Fighter

Ucieczka z Vorkuty.

ocenił(a) grę na 10
Ramsey_Fighter

Victor Charlie ( chyba) - płynięcie łódką i eliminowanie wrogich łodek, domów, przeciwników przy akompaniamencie "Sympathy for the Devil" Rolling Stonesów

ocenił(a) grę na 10
Ramsey_Fighter

Jednego dobrego momentu w grze nie da się wybrać... można powiedzieć że całość jest ulubiona ;)

ocenił(a) grę na 10
Ramsey_Fighter

To w wiosce co zrzucili broń chemiczną i gówno widać.

ocenił(a) grę na 10
Ramsey_Fighter

Ta misja w Wietnamie jak żółtki atakują nasz obóz.

ocenił(a) grę na 8
Ramsey_Fighter

Dobra gra ogólnie, fajny efekt z tym jego przesłuchiwaniem, ale z tego wynika że to on JKF'a zabił?

agahub37

no co ty

ocenił(a) grę na 8
SeBo47

no co ty że nie zabił czy że co ?

agahub37

no to że zabił , łatwo się dało domyśleć np jak zabił tego ostatniego gościa przez uduszenie to nasz bohater zarzucił im że chcieliście żeby zabił naszego prezydenta a ten uduszony odparł mu ironicznie musisz obejrzeć tą ostatnią scenkę jeszcze raz , i na dodatek to zdjęcie gdzie widać naszego głównego bohatera wśród tłumów

ocenił(a) grę na 8
SeBo47

właśnie już wykasowałem grę na yt poszukam ją, ale właśnie tego co udusil coś powiedział czy na pewno im isę nie udalo coś takiego... czyli że zabił? bo właśnie tak myślałem, z tego wynika poza tym.

agahub37

na pewno zabił tak na pomysłodawcy naprowadzili więc ja uważam że zabił .

ocenił(a) grę na 8
SeBo47

hehe nieźle to zrobili... ciekawe skąd im to przysło, bo na prawdę to prawdopodobnie oswald to zrobił co oczywiście budzi ogromne wątpliwości, bo jak słaby strzelec dałby radę to zrobić a potem zostaję zastrzelony przez gangstera... sabotaż i tyle ale tego już się nie dowiemy.

agahub37

kiedyś się dowiem , akta tej sprawy zostały utajnione chyba do 2025 czy coś w tym stylu mogę się mylić ale wiem na pewno że akta tej sprawy będą ujawnione , chyba muszę odświeżyć sobie tą historię

ocenił(a) grę na 8
SeBo47

wierzysz w to że ujawnią prawdę? :) nie mogli nic wiedzieć bo gangster zabił oswalda który nie mógł się bronić, jestem pewien że zrobili to mafiosi może na polecenie innego państwa jakiś polityków i tyle, a żeby się nie wydało to kropneli go wcześniej wrabiając. chciałbym zobaczyć te akta, wątpie że wniosą wiele...

ocenił(a) grę na 10
Ramsey_Fighter

ucieczka z Workuty oraz przedzieranie się przez zrzucony gaz Nova6

szklanakot

A moja ulubiona to ta jak Reznov zabija Steinera <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones