PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608594}
8,0 15 356
ocen
8,0 10 1 15356
Call of Duty: Modern Warfare 2
powrót do forum gry Call of Duty: Modern Warfare 2

Multiplayer

ocenił(a) grę na 9

Czy dużo ludzi gra jesze w multiplayer?? Bo chcę kupic call of duty modern warfare 2 w grudniu i nie wiem czy warto :-)

spartan224

W wersji na PC? Odradzam. Z multum dostępnych trybów grywalny pozostał w zasadzie tylko Team Deathmatch, co do reszty zależy od fartu, czasem gra 5 czasem 50 osób. Nie wiem czy to rzeczywistość czy moje urojenia ale większość osób jakie tu spotykam to Rosjanie więc nie idzie nic zrozumieć chyba że znasz cyrylice.

ocenił(a) grę na 9
FuckYea

Aha dzieki :). Ech..... Trudno. Nie oplaca mi sie kupowac tej gry za 60-80 zl. Ej jak stoi call of dity modern warfare 3 ???


spartan224

http://store.steampowered.com/stats/?l=polish
Wg statystyk niewiele lepiej od dwójki, te gry już mają swoje lata w multi ciężko będzie sensownie pograc.

ocenił(a) grę na 9
FuckYea

Aha. Więc.... Nie opłaca mi sie kupować call of duty modern warfare 2 ?? Ale czy jest naprawdę tak słabo z multiplayerem. Bo nie chodzi mi o to żeby grało kilka tysięcy tylko by sobie spokojnie pograć.

spartan224

Jeśli masz ochotę wydać 60 zł na to zeby grać na okrągło w team dethmatch to proszę bardzo. Już pisałem że osobiście odradzam.

ocenił(a) grę na 9
FuckYea

Aha. Dziekuje za pomoc :). Zastanowie sie jeszcze. Zazwyczaj w kazdej czesci call of duty gralem tylko team dethmatch
Ale jednak zrezygnuje z call of duty modern warfare 2 :(

spartan224

Ta część jest zajebista. Zaproś kumpla i grajcie sobie na podzielonym ekranie. Wtedy jest największa frajda. No i do tego te mapy - miodzio! No chyba, że masz PCta - no to zonk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones