PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626703}
6,6 565
ocen
6,6 10 1 565
Chivalry: Medieval Warfare
powrót do forum gry Chivalry: Medieval Warfare

Grę zakupiłem chwile po premierze, zmieniło się wiele, ale moim zdaniem nic na dobre,
optymalizacja nadal jest słaba, i jak masz proca z 2 rdzeniami o płynnej rozgrywce zapomnij, za to
sam system walki zmienia się co chwile, co patch to gorzej, obecnie wcale nie jest lepiej, nowa
łatka a walka jeszcze bardziej zaczyna irytować, blokowanie tarczą ciosów w plecy, jakieś
randomowe trafienia, chociaż ewidentnie przeciwnik nie powinien trafić, w drugą stronę,
centralnie bijemy w przeciwnika a obrażeń nie zadajemy, masakra, niech sobie te fixy w dupę
wsadzą, tak jest wszyscy zacieszają że gra indie, a owe błędy są tego rezultatem, niestety, tytuł z
bardzo dużym potencjałem, ale wyżej wymienione błędy, niszczą frajdę z rozgrywki.

ocenił(a) grę na 5
Slevin_Kelevra

+ klimat
+ muzyka
- cała reszta

użytkownik usunięty
TheDonKilluminati

Minus cała reszta boś cienki jak sik pająka i od każdego dostajesz po dupie? :D

ocenił(a) grę na 5

Ja w przeciwieństwie do ciebie w nią grałem a nie oglądałem xD
Idź pograj w seriale xD

użytkownik usunięty
TheDonKilluminati

Ha ha ha :D

użytkownik usunięty
Slevin_Kelevra

Masz rację, że z każdym patchem jest coraz gorzej i na dodatek zamiast zająć się grą główną biorą się za jakiś durny dodatek. Mimo wszystko jest to spełnienie moich marzeń jako wielkiego fana Dark Messiah of Might and Magic! W końcu mam coś w jego stylu tylko w rozgrywce sieciowej.

Grę uwielbiam pomimo bugów, błędów i niezbalansowanych dobrze broni/klas. Ocena 9/10 zasłużona, gdyby poprawili wszystko to o czym mówisz i stale ulepszali grę, dodawali nowe mapy zamiast robić dodatki to bym dał z czystym sumieniem 10/10.

Pozdrawiam

PS Przede wszystkim to niech w końcu zrobią coś z "bubblem" bo miało to naprawić i zniwelować możliwości facespam'erów MAA, a jak na przekór jest gorzej niż było.

ocenił(a) grę na 7

Przyznam iż pomimo błędów gra mi się bardzo podoba.Model walki jest jak dla mnie atutem gry,postać jest ociężała ale da się nią fajnie sterować po lekkim przyzwyczajeniu,brutalność(odcięte głowy,ręce,nogi) oraz mapy,na których toczą się walki są na prawdę klimatyczne i dobrze się na nich gra mimo iż czasami dostajesz w dupę :D

ocenił(a) grę na 8
JackRobertkokos

Ja wczoraj zainstalowałem i jestem oczarowany tą grą. Wcześniej grałem na piracie, ale z botami to nie to samo. Nie ma klimatu. A on jest na multi, jak ruszasz do boju i wszyscy się drą :D Na razie wszyscy mnie jadą (i póki co, tylko to mi się nie podoba), na razie ogarniam walkę, trzeba wyczuć moment uderzenia i parowania (dwuręcznymi broniami nie da się ciągle trzymać parady). Ja polecam bardzo. Lagów nie mam praktycznie żadnych.

ocenił(a) grę na 7
adriannnn

Ja pierw grałem na tej ,,przepustce sieciowej'' na steam(nie wiem jak to się dokładnie nazywa) i gra mnie urzekła więc powiedziałem,że 20 zł to nie dużo za taką grę i opłacało się :D

ocenił(a) grę na 8
JackRobertkokos

Ja kupiłem w ostatni dzień promocji, za ok. 9 euro, czyli gdzieś 20 złoty. Też uważam, że to bardzo dobry zakup. Teraz zbieram na dodatek :D

ocenił(a) grę na 8
Slevin_Kelevra

Blokowanie tarczą ciosów w plecy? Nigdy nie miałem takiej sytuacji. Randomowe trafienia? Pewnie ktoś cię wziął od tyłu, albo z łuku. Centralnie bijemy w przeciwnika a obrażeń nie zadajemy? Za krótka broń i/lub zła pozycja do ciosu :)

adriannnn

No to mało widziałeś, jeżeli chodzi o tą grę. Na jednym z serwerów, po którymś tam patchu, gościu rycerzem podskakiwał i blokował ciosy z każdej strony, co chwile padało pod jego adresem "fu***** bug user". Randomowe trafienia to najczęściej sprawka "laggerów", jak ktoś by mnie uderzył lub postrzelił od tyłu, to gwarantuje ci że bym o tym wiedział, mam na liczniku ponad 200h z tą grą, więc takie zagrania potrafię rozpoznać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones