PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620333}

Chrome: SpecForce

SpecForce
5,8 165
ocen
5,8 10 1 165
Chrome: SpecForce
powrót do forum gry Chrome: SpecForce

Tragedia 2/10

ocenił(a) grę na 2

Pierwsza część "Chrome" była co najwyżej (co najwyżej!) przeciętna, dało się ją skończyć. Jej dodatek jest już tragiczny. Nie wiem jak komuś się w to to chciało grać.

Jak ktoś nie umie dopracować gry, by była emocjonująca, zbalansować jej to najlepiej po prostu umieszcza w niej 74 562 przeciwników wyskakujących po każdym Twoim działaniu. Wiadomo: im więcej, tym bardziej emocjonująco. A więc "SpecForce" polega na tym, aby strzelać do niezliczonej ilości przeciwników, wyskakujących generalnie nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co. Przeciwnicy wyskakują zewsząd, zza bazy, zza murka, zza krzaka, zaa barierki, a my strzelamy. A ponieważ przeciwnicy mają ultra-hiper sokole oko to twórcy dali nam super-hiper skafander, co to może czas spowalniać i zwiększać bicepsy. A więc włączamy te wszystkie różności i zastrzeliwywujemy te tysiące przeciwników, którzy do nas strzelają i trafiają nas. Ale my się leczymy bo mimo licznych ran, apteczek nie brakuje, ponieważ każdy z tysiąca przeciwników zostawia po sobie dwie apteczki, co razem daje dwa tysiące apteczek do zebrania na etap.

A więc generalnie strzelamy. Wróg wyskakuje obficie, my strzelamy, gdzieś tam z boczku przysypiając sobie, bo te strzelaniny są tak nudne i monotonne, że przespać się trochę trzeba (jesli nie wierzycie, że można: więźniowie na Syberii spali idąc na wyżynkę - poczytajcie Sołżenicycna - troche Wam mądrości wplynie do głowy, a nie tylko jakieś Specforce). Strzelaniny są nudne, monotonne i nierealistyczne, bo wróg trafia z kilometra, a my nie. W "Far Cry" wróg trafia podobnie jak i my, a to dlatego, że "Far Cry" to dobra gra.

Generalnie: tytuł Techlandu obraz nędzy i rozpaczy. Gra niedorobiona, brzydka (wystarczy się przyjrzeć), odpychająca. Kopłem to to w III czy IV epizodzie, nie ma sensu tracić czasu nad czymś takim.

Na koniec dowcip:
Partyzant Romek i partyzant Janusz zabili w bazie wroga 76 456 przeciwnika i uciekają. Wtem partyzant Romek mówi: schowajmy się, widzę dwuoosobowy patrol.

Piotrek4

Bez przesady. Tytul dobry do wyluzowania sie po pracy. Nie ma duzych wymagan sprzetowych, nie zajmuje wiele miejsca na dysku. A radochy daje sporo na kilka dni ;)

ocenił(a) grę na 2
CyboRKg

Hmm, pierwsze słyszę, żeby wymagania sprzętowe i miejsce na dysku wpływały na ocenę jakości produktu. No i nie wiem jak daje radochę jak nie daje.

Piotrek4

Po ponad dwudziestu latach intensywnego grania zlozylem sobie nowego kompa bez dedykowanej karty graficznej - zeby mnie nie kusilo. Ale naszla mnie raz ochota polazic i postrzelac, a to smiga nawet na integrze Intela ;) Skonczylem gre w trzy wieczory - zamiast obejrzec trzy filmy.

Piotrek4

Aż taka tragedia?? Mi się jedynka nawet podobała w granicach rozsądku, choć to było 10 lat temu .

ocenił(a) grę na 6
Piotrek4

Myślę, że wymagania sprzętowe to jest istotna kwestia w ocenie gry, bo to ma częściowy wpływ na to ile ludzi w nią zagra i wskazuje na jakim poziomie stoi optymalizacja. Wg. mnie jest to dobra gra. Grafika wcale nie jest taka zła jak na 2005 rok. Strzelanie mnie nie zbytnio nie denerwowało, nie pamiętam żeby było go aż tyle. To co zapadło mi w pamięć, to ucieczka ścigaczami przez jakiś egzotyczny las i lokacja, w której prowadzono eksperymenty na dinozauropodobnych stworzeniach. Grałem w to już sporo czasu temu, ale miałem wtedy dużo zabawy z tą produkcją i kilka razy do niej wracałem, więc sądzę, że 2/10 to całkowicie niesprawiedliwa ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones