PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617573}

Venom

Codename: Outbreak
6,3 149
ocen
6,3 10 1 149
Codename: Outbreak
powrót do forum gry Codename: Outbreak

... a raczej w jaką próbowałem grać. Od roku 2003 kiedy otrzymałem ją w formie prezentu do dnia dzisiejszego gra była dla mnie totalnie niegrywalna. Przez niegrywalna mam na myśli, że gra była tragicznie źle zoptymalizowana, a jej silnik graficzny okropnie kapryśny. Minimalne wymagania sprzętowe, które na pudełku zamieścił wydawca (P2 266 Mhz plus 128MB plus karta grafiki 3D) były po prostu wyssane z palca. Zaś sposób w jaki GSC (deweloper) potraktował swoich klientów (w krótkim czasie po wydaniu jednego patcha odsprzedał wszelkie prawa do tytułu trzecim podmiotom odcinając się tym samym od obowiązku wydawania jakichkolwiek kolejnych poprawek czy supportu produktu) spowodował, że jakiekolwiek gry, w których GSC maczało palce omijałem szerokim łukiem, w tym podobno świetną serię STALKER.
Sprzęty na których próbowałem grać w to cudo:
- Celeron 333A, 128MB Ram, RivaTNT, grafika na minimum, Win98SE - tragiczne klatkowanie, absolutnie niegrywalne,
- Pentium 3 450, 256MB Ram, RivaTNT, grafika na minimum, Win98SE - lepiej, ale wciąż niskie FPS, praktycznie niegrywalne,
- AMD64 3000, ATI X600, 500MB, WinXP - brak klatkowania, ale gra wysypywała się po kilku - kilkunastu minutach, zwiecha i błąd D3D, nie działała mapa w grze (nieprawidłowe odświeżanie, artefakty w miejscu mapy),
- AMD64 X2 4200, GF8600GT, 3GB, WinXP, sterowniki GForce serii 180 - na początku rozgrywki niby wszystko OK, ale sukcesywny i stały spadek FPS w miarę postępu w grze, ostatecznie zwiecha i crash z powodu D3D po kilkunastu minutach zabawy, sterowniki GForce serii 300 (najnowsze) - tylko ekran menu, próba rozpoczęcia gry to zawieszenie się na ekranie tytułowym i crash z powodu D3D,
- Pentium M 1.7 (laptop), grafika 915, XP - pierwsza maszyna, na której na minimum detali gra działała jako tako, niestety stały crash w 4 levelu, może błąd w zapisie,
- i (TaaDaamm) Core i5 (rok 2014), HD4000, Win7x64 - gra na max. detali prawie bez przycięć, na grafice dodatkowe detale, które nie wyświetlały się na GF8600.
Na razie bez zwiech i crashy, zobaczę czy uda się skończyć 4 level.
To tyle w kwestii tego gniota.

ocenił(a) grę na 3
zygdresze

Jak na razie na i5 z integrą intela HD4000 wszystko działa. Wow, cóż za postęp - gra z 2001 roku wymaga kompa z 2014 roku.
Coż, chyba tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones