PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611083}

Commandos: Za linią wroga

Commandos: Behind Enemy Lines
8,3 2 911
ocen
8,3 10 1 2911
Commandos: Za linią wroga
powrót do forum gry Commandos: Za linią wroga

Ta gra jest dla mnie po jakichś 13 latach nadal tak samo trudna do przejścia. :/ Czyżbym nic nie zmądrzał przez te 13
lat? :(

Cyberpunk_2089

Niestety ,ta gra ma niemal zerowy próg błędu. Co to za przyjemność ,zamiast przechodzić grę ,skupiać się na tym żeby ją "rozkodować".

Ottiss14

Dobrze powiedziane.

ocenił(a) grę na 9
Cyberpunk_2089

Ależ właśnie na tym polega magia Commandosów! :)

Jestem pewny że pewne misje udało się Ci przejść i miałeś z tego powodu mega satysfakcję - i o to właśnie chodzi!:)

U mnie w szkole jak któryś z chłopaków potrafił przejść trudniejszą misję, to był królem na całą budę;)

Dawne czasy...

Einshaew

Coś w tym jest. Dziś już dawno tak trudnych gier nie robią. Wstyd się przyznać - gierkę pierwszy raz zainstalowałem z 10 lat temu. Nie przeszedłem żadnej misji, a płytka z grą do dzisiaj gdzieś się tam wala po szafkach :D

ocenił(a) grę na 9
Neils

Szczerze mówiąc to nie za bardzo orientuję się w dzisiejszych grach. Tzn. czasem na YT obejrzy się jakiś gameplay, ale sam nie pamiętam, kiedy ostatnio zdażyło mi się zasiąść przed kompem czy konsolą, a to co innego grać a patrzeć, jak ktoś gra :)

Nie mnie oceniać poziom dzisiejszych gier, ale pamiętam, że przy Commandosach mózg pracował przy największych obrotach, a ograniczona brutalność tej gry sprawiała, że razem z moim tatą pocinaliśmy w BEL, kombinując na spółę, jak przejść najtrudniejsze misje :D

Pozdro.

ocenił(a) grę na 9
Cyberpunk_2089

Spoko, stary przedwczoraj zainstalowałem jestem na 3 misji, jak grałem za dzieciaka wydawało mi się to nie do przejścia, aczkolwiek przyznaje że nawet dzisiaj muszę momentami mocno się skupić i nadużywać skróty Ctrl + S xD

ocenił(a) grę na 10
Cyberpunk_2089

hehe ja za dzieciaka doszedłem jedynie do misji z tamą :)
obecnie jestem na ostatniej 20 misji i połowę mapy mam już oczyszczoną. Oczywiście nie używam w ogóle pistoletów :)
Ogólnie kluczem jest zapoznanie się z wszystkimi skrótami klawiszowymi, i bardzo dobre opanowanie zwłaszcza tych dotyczących noża, padania i wstawania :) czasem wabik :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones