PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613341}
7,3 836
ocen
7,3 10 1 836
Condemned: Criminal Origins
powrót do forum gry Condemned: Criminal Origins

Gra w ogóle nie jest straszna. Nudna, powolna, powtarzalna,bez wyrazu. Po komentarzach i opiniach myślałem, ze dostanę klimatyczną, mroczną produkcję, ale tego nie było. Gra jest dużym rozczarowaniem. Przeszedłem tylko połowę, bo fabuła kompletnie mnie nie zainteresowała a niemal te same lokacje nie zachęcają do grania, choć gra toczy się w różnych miejscach miasta...
Robić wrażenie to może, ale dla max. dwunastolatków.
Nie polecam.

ocenił(a) grę na 8
drenz

Nie ma to jak ocenianie gry po połowie :D
Wlasnie te 'nudne' lokacje i powolna rozgrywka buduje swietny klimat.
Pierwszy FEAR miał jeszcze bardziej szarobure lokacje i miedzy innymi dlatego byl najlepsza czescia.
Condemned z każdym kolejnym etapem jest coraz lepszy (w tym tez i fabula)

Moze pograj w RE6 albo jakies The Evil within :F

lukas_172

Nie widze sensu grać na siłę w tytuł, który ewidentnie się nie podoba :) Dawniej tak jeszcze dociągałem niektóre produkcje, ale teraz przez ogromne ilości gier i wydłużających się kolejkach tytułów do zagrania nie widzę w tym sensu, tym bardziej, że omawiana produkcja oparta jest na tym samym schemacie i przez dłuższy czas nie pojawia się w niej nic nowego. Na przykład ostatnio grałem w Narcosis, które ze względu na noszony skafander był również powolną, wręcz ociężałą rozgrywką, ale twórcy starali się to urozmaicić różnymi zagrywkami, co im się udało i nie zwraca się aż takiej uwagi na mankamenty czy powtarzalność. A survival horrory wole w takich klimat jak Amnesia: DD, czy Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth. W FEAR grałem tylko pierwszy i choć przeszedłem, to dla mnie to był kiepski horror, choć niezły FPS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones