PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628906}
7,5 10 203
oceny
7,5 10 1 10203
Counter Strike: Global Offensive
powrót do forum gry Counter-Strike: Global Offensive

Mam za sobą lata spędzone z poprzednimi częściami Countera. Powiem tyle, że każda gra ma swój
czas. Mam sentyment do poprzednich części, ale gdy je teraz odpalam to nigdy nie wrócę do nich..
CS:GO oprócz poprawionej grafiki (co jest oczywiste) posiada nowe rodzaje broni i nowe
rozwiązania takie jak GOTV lub skiny. Dla mnie największym plusem jest MatchMaking! Nie muszę
zbierać ekipy 10 osób na mixa, albo nawet 5 osób. Gra sama wyszuka mi przeciwników o
podobnym skillu (choć nie zawsze ^^). Widać, że autorzy maja na względzie graczy i to co i sie
podoba, dlatego mamy Wyścig zbrojeń, deathmatch i customowe mapy i skiny w warsztacie. VALVe
dodając rangi wprowadziło element rywalizacji co bardzo mi się podoba.
Pozdro 600

ocenił(a) grę na 8
Slaugter

Nic dodać nic ująć, tylko strzelać dalej :)

Slaugter

Oprócz 60% Graczy ruskich 25% dzieci ,15%Normalnych graczy ,słabej grafiki ,nie wybuchających granatów , słabych na każdym poziomie BOTÓW ,oraz bezsensownych skinów ,które dają tylko wygląd .Nie licząc tego wszystkiego ,gra jest dobra.

ocenił(a) grę na 1
Sparnage

Najgorsze co moze byc to ruskie scierwa. Nie ma to jak wyrzucic gracza z druzyny, bo wykonuje cele mapy i jest najlepszy w teamie... A pozniej 7dni kary czasowej na rankingowki.

ocenił(a) grę na 6
sephiroh

True.

ocenił(a) grę na 1
Kadex

Zmieniam zdanie, polskie dzieciaki moga byc rownie wkurzajace. Wczoraj wylosowalo mnei do gry z 3 typowymi gumbusiarzami. Po niezbyt udanej 1 rundzie wysluchalem 10min monologu o tym jak "je**e twa stara", "pie***ny cwelu" i wielu innych jakze kreatywnych wypowiedzi zostalem kickniety z gry o,O Czemu kazdy dev ma klapki na oczach i nie moze wziac sie za takie zachowanie rozdajac permbany? $$ chyba juz kompletnie wypraly im mozgi :/

ocenił(a) grę na 6
sephiroh

To po co jeszcze w to grasz ?

ocenił(a) grę na 1
Kadex

Raz na jakis czas zagram rankingowke i od cala przygoda z tym tytulem.

ocenił(a) grę na 10
Slaugter

"Widać, że autorzy maja na względzie graczy i to co im się podoba" serio ? Okej faktycznie patrząc na datę zamieszczenia twego komentarza można stwierdzić że masz rację aczkolwiek patrząc na rok 2015 i 2016 to gra idzie tylko w dół
2015 który według mnie był najlepszym rokiem cs go wprowadził wiele zmian na plus poza ostatnią aktualizacją tamtego roku a mianowicie R8 Revolver update (przynajmniej ja go tak nazywam bo nie pamiętam jak dokładnie się sam update nazywał) od właśnie tamtego momentu ta gra zaczęła iść tak cholernie w dół (co zaczęły pokazywać wykresy) że szczerze przestałem się dziwić graczom którzy chcieli sobie powbijać vac na kontach aby ich nie korciło na powrót do tego syfu (bo niejedna osoba którą znam zrobiła tak po to aby mieć spokój z tą grą bo uznali że nie ma już dla niej nadziei a jednak czasem ich brało na wspominki)

ocenił(a) grę na 10
Kamilhugo517

Zgadzam się kolego. Miałem nadzieję na Source2, bo chyba tylko to może ruszyć w jakiś sposób tę grę (lepsza fizyka + grafika). Hajs ze skrzynek i skinów chyba skutecznie spotęgował ignorancję VALVe jeśli chodzi o jakieś sensowne aktualizacje tej gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones