PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608587}
7,6 8 304
oceny
7,6 10 1 8304
Crysis 2
powrót do forum gry Crysis 2

Rozczarowanie

użytkownik usunięty

Do zagrania zachęciły mnie pozytywne opinie na Filmwebie i początek obejrzany na youtube.

Gra nie daje żadnej frajdy, widowiskowe skrypty mam w dowolnej innej grze.

Brak quick save'a.
Gra jest liniowa.
Nie ma dużych przestrzeni.
Nie można zrobić rozpierduchy (słaba fizyka, brak też opcji wielkiej siły w skafandrze).
Przeciwnik nudny - jakieś amerykańskie oddziały wojskowe i zombiacz.. ee zarażeni.
Fabuła z początku chaotyczna, misje nieciekawe - znowu trzeba ratować naukowca jak w jedynce.

użytkownik usunięty

Bardzo dobra. Nie słuchajcie się ludzie, stara szkoła. W strzelankach nie potrzebna jest rozbudowana, ambitna fabuła.
Brak quick save'a - autosave robi dobrą robotą a brak zapisu w dowolnym momencie sprawia że trzeba się trochę wysilić.
Fizyka jest dobra, nie można wprawdzie niszczyć budynków i ścinać drzewek jak w jedynce ale wciąż można rzucać przedmiotami.
Żołnierze są obdarzeni solidnym AI i rozwala się ich bardzo przyjemnie a to za sprawą kombinacji dzięki nano skafandrowi. Albo wchodzimy w tryb niewidzialności i rozwalamy wroga z zaskoczenia lub go kompletnie omijamy albo stawiamy na otwartą walkę. System walki przypomina trochę walkę w innym udanym tytule jakim był F.E.A.R. Gra jest liniowa i mocno oskryptowana ale wciąż obszar sprawia wrażenie rozległego, nie czuć ciasności. Po drugie dzięki temu wymagania sprzętowe są dużo niższe niż gdyby to była gra z taką grafiką i jednocześnie bardziej otwartym światem.
Crysis 2 to bardzo udana kontynuacja rewelacyjnej gdy. Gra inna (miejski klimat zamiast dżungli) ale dzięki temu mamy wrażenie że twórcy Far Cry i Crysis mieli jeszcze coś do powiedzenia w dziedzinie wirtualnej rozrywki. Grafika wciąż wygląda bardzo dobrze a na dodatek mogą go pociągnąć obecnie nawet słabsze laptopy. Nic tylko polecić tą udaną kontynuację.

ocenił(a) grę na 10

ja akurat uważam że umiejscowienie gry w Nowym Jorku było strzałem w dziesiątkę. graczowi na prawdę zależy na obronie tego miasta, symbolu cywilizacji, przed najeźdźcami z innej planety. do tego Crytek jako jeden z nielicznych wiedział jak technologicznie podołać takiemu zadaniu i zrobił to wyśmienicie.
Crysis 2 to chyba najlepszy FPS w jakiego ja grałem, bo oprócz doskonałej grafiki trzeba wziąć pod uwage fajny model strzelania, dużo broni, fabułe w sam raz, świetną muzykę, lajtowy rozwój postaci, jakieś tam znajdźki. całość jest spójna i powstała epicka produkcja.
szkoda że juz takich gier nie robią. może jeszcze kiedyś Crytek czymś zabłyśnie i zrobią porządnego Shootera zamiast pierdołki typu Hunt Showdown

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones