8,3 1 177
ocen
8,3 10 1177
626
chce zagrać
{"type":"film","id":809079,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/DOOM%3A+Eternal-2020-809079/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry DOOM: Eternal
  • Momentami na ekranie kompletnie nie wiadomo o co chodzi, bo walczymy jednocześnie z setką demonów.
    Na początku gry: wow! Potem im dalej tym bardziej czekałem na koniec gry. A walka z Khan Maykr przelała czarę goryczy i po kilku godzinach prób (przez kilka dni od zniechęcenia) obniżyłem poziom do najniższego i tak już grałem do końca bo miałem już dość tej gry. Chciałem ją skończyć i wywalić z dysku.

Wrażenie na pewno robi 60kl na ps4 pro, ale ogólnie gra jest przesadzona, pododawali dziesiątki bzdur jak:
    - elementy platformowe
    - runy, sruny, punkty pretorskie i całą masę innego badziewia (a przecież doom to nie jest rpg)
    - dziesiątki trybów broni (ktokolwiek jest w stanie w trakcie walki je zmieniać? i czy ma to jakikolwiek sens? nie ma)
    - wymagane utworzenie konta bethesda (nie da się pominąć, jedynie wyciągając kabel od internetu przy każdym włączeniu gry)

Nie grałem jeszcze chyba w grę, w której tak często musiałbym zaglądać do poradników. Przez te elementy platformowe i inne bzdurne wymysły chyba z 10 razy utknąłem na amen. Potem się okazywało, że trzeba było skoczyć gdzieś w ciemno, potem max w prawo, tam znowu podskok, itp. Bezsens totalny, nie o to powinno chodzić w Doomie.

• michalje ID Software potrafi!

• ElTomeko ocenił(a) tę grę na: 7

michalje Miałem podobnie. Skitrałem 7 dodatkowych życ i wszystko bylo spoko do misji na strażniku jeden. Tez zmiejszylem poziom trudnosci bo nie widziałem sensu dostawania batów. Skończyłem ale mogłobyć lepiej