DOOM: Eternal

2020
8,7 239
ocen
8,7 10 1 239
542
chce zagrać
powrót do forum gry DOOM: Eternal
  • Dla mnie, qrna, poczatek za trudny, co chwile brak amunicji, glupie savepointy... jak na razie rozczarowanie... to juz wole na luzaka tego dooma 64 dodawanego gratis...

• JohnnY_8 Krytyków coraz więcej w tych czasach!

• tihomax ocenił(a) tę grę na: 5

JohnnY_8 Ostatni który mi się podobał to Doom3. To teraz to sieczka dla fanów starych gier typu doom czy quake. Praktycznie zerowa fabuła tylko latasz jak poparzony. Gra dobrze zrobiona z dobra optymalizacją ale mi sie po prostu szybko znudziła. No i nic nowego względem poprzedniej części.

• tihomax XDDDDDD

• tihomax "nic nowego względem poprzedniej części" Ty w ogóle grałeś w tego Dooma? Ilość rzeczy, która została dodana w porównaniu do poprzedniej części jest ogrom.

• tihomax ocenił(a) tę grę na: 5

_wilczur_ Daj przykłady. nie chodzi mi o dodanie jakiegoś tam drzewka rozwoju itp. Sam game play jest identycznie nudny.

• JohnnY_8 Potem jest troche lepiej, ale tych wstawek z Super Mario Brothers to im nie wybacze, strasznie frustrujace sa te skakajki nad lawa, czy nad przepasciami...

• ChubakaCieLubi ocenił(a) tę grę na: 9

JohnnY_8 Mario? To są wstawki typu Quake nie Mario. Gra jest symbiozą starego Quaka i Dooma. Quake polegał na poruszaniu się w geometrii i oni chcieli to wskrzesić i chwała im za to.

• ChubakaCieLubi No ja jakos z pierwszych doomow nie pamietam skakania nad lawami, a bylo to dawno, pamietam jedynie przyjemnie nawalanie do potworow, a nie frustrujace skakanie, gdzie co chwile spadalem w przepasc... wiec dla.mnie nie jest to powrot do "korzeni", tylko frustrujace nowinki.

• ChubakaCieLubi ocenił(a) tę grę na: 9

JohnnY_8 Bo pierwsze doomy nie były 3d to jak chciałeś tam skakać?. W Quaku już było skakanie nad lawami i to z wykorzystaniem rocket jumpów.

Nie są to nowinki ale rozumiem że dla wielu są frustrujące.

• celebes ocenił(a) tę grę na: 8

JohnnY_8 Zwiekszona mobilnosc, wspinaczka, dashe, bujanie się na drążkach itd. to cos zajebistego. Po Eternalu siegnalem po Dooma z 2016 i tam postac jest tak malo ruchliwa, ze czuje sie jak bez ręki. Ogolnie wszystko jest tam gorsze, wyglada jak wersja alpha Eternala.