PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624526}

DOOM

8,0 4 305
ocen
8,0 10 1 4305
DOOM
powrót do forum gry DOOM

https://www.youtube.com/watch?v=XkqwZPXmO30

ocenił(a) grę na 9
Anna_Sandstorm

Wiem że piszesz subiektywnie i z serca ale straszna wtopa ta recenzja. Zacznijmy od tego że poruszanie się jest tam identyczne jak w oryginalnych Doomach i Quaku 1.

Mówisz że Doomguy był zwykłym najemnikiem, bzdura też był nadczłowiekiem i w Doomie 2 na końcu decyduje się pozostać w piekle i zabijać demony w nieskończoność torturując je.

Doom Marine z Dooma 3 nie jest tym samym bohaterem co bohater z pierwszysch 2 Doomów i bohater z Dooma 2016 roku dlatego opowiadasz dezinformacje.

Powiem Ci wprost odwrotnie gdyby Doom 3 nie miał napisu Doom to nie domyśliłbym się że to gra w tym uniwersum, to bardziej Resident Evil.

Raczej ludzie Cię ukamienują za tą recenzję, zwłaszcza te osoby które czekały właśnie na takiego Dooma ociekającego wręcz testosteronem.

Serio jeszcze ten tekst o fabule mnie rozbawił, Quake 4 przeszedłem raz i bardzo średnio przeciętna gra, Doom 3 w momencie wydania bardzo źle zoptymalizowany.

Doom 3 nie posiadał też żadnych utworów muzycznych charakteryzujących tą serię przez co nie miał klimatu Dooma, jeżeli coś dobrego mogę powiedzieć o tej recenzji to że sporo pracy w nią włożyłaś ale tu plusy się kończą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones