PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624526}

DOOM

8,0 4 305
ocen
8,0 10 1 4305
DOOM
powrót do forum gry DOOM

Mam nadzieję, że kampania singleplayer będzie najlepsza na świecie, bo na razie multi stoi na poziomie drugoligowego klona UT, czy innego Quake'a, jakich na Steam jest masa. Większość tych nowoczesny pierdółek sprawia wrażenie dodanych na siłę np. Zestawy Hakerskie, blokowanie podstawowych opcji graficznych to jakiś nieśmieszny żart, spikerzy zarówno w angielskiej jak i polskiej wersji brzmią jak bazarowi tłumacze zza Buga, grafika nie urywa, spluwy brzmią jak zabawki i nic nie wskazuje na to, że kampania dla jednego gracza wybije się ponad to. Żeby nie było, jest parę fajnych rzeczy. Jeśli akurat wszystko działa, to można się fajnie odstresować, fajnie, że nie ma regeneracji zdrowia a personifikacji i broni jest ekstra. Słowem, potencjał jest, ale na chwilę obecną to straszny średniak, niegodny nazwy Doom.

Pechowiec

I to jest prawda co piszesz kolego sympatyczny, multiplayer jest bardzo uproszczony a jedyna zaleta tej produkcji to wersja solowa czyli kampania na jednego gracza czyli mówiąc inaczej przechodzenie poszczególnych poziomów i walka z potworami.

ocenił(a) grę na 10
Pechowiec

Mam całkiem odmienne wrażenia, bycie demonem, rozwałka, ciągła akcja, ładna graficzka. Gram non stop i mi się podoba. Gram również na multi w Quake 4, UT4 i Doom 3. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones