PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674760}
8,0 3 293
oceny
8,0 10 1 3293
Dark Souls II
powrót do forum gry Dark Souls II

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2014/11/branza-pokochala-dark-souls-2-pi erwsze-oceny-
miazdza

USGamer - 5/5
GameInformer - 9.75
Videogamer - 10/10
Ausgamers - 9.6/10
CVG - 10
Destructoid - 9
GodisaGeek - 10/10
Edge - 9/10
NowGamer - 9/10
OXM - 9
Gamespot - 9
Eurogamer Spain - 10/10
IGN - 9
Polygon - 9
Eurogamer - 9/10
GamesRadar - 4.5/5
The Escapist - 4.5/5
EGM - 8.5
OXM - 8
Kotaku - "Yes"

ocenił(a) grę na 10
krimo7

Niezle zwazywszy na to ze to squel wnoszacy niewiele swiezosci .Wychodzi wiec na to ze ok 60 godzin flustracji i wybuchow radosci przed nami :)

ocenił(a) grę na 9
pharaoh1

Fani zasypywali autorów gry żądaniami o niedokonywanie żadnych radykalnych czy nawet najmniejszych zmian szczególnie jeśli chodzi o rozgrywkę, poziom trudności itd. więc ktoś musiałby być ignorantem lub idiotą zarzucając DS2 brak świeżości. U mnie to było nie 60 a 160 godzin (ng i ng+ - wyciśnięcie wszystkiego co się da z tego tytułu) + 24h na zabawę z modami i trainerami.

ocenił(a) grę na 10
krimo7

nie traktuj mojego postu jako obelgi u mnie DS1 mial 10/10

ocenił(a) grę na 9
pharaoh1

nie traktowałem, ale pisząc swojego wiedziałem że możesz mieć wątpliwości co do odbioru :)

ocenił(a) grę na 9
krimo7

Chyba trochę lekko przesadzone te oceny, właśnie kupiłem mam nadzieje ,że się nie zawiodę.

ocenił(a) grę na 9
krimo7

Warto dodać, że CD-Action również wystawiło grze najwyższą ocenę 10/10

krimo7

Pierwszy raz w życiu grałem w DS i muszę powiedzieć że to jest najlepsze Action RPG w jakie grałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones