PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674760}
8,0 3 293
oceny
8,0 10 1 3293
Dark Souls II
powrót do forum gry Dark Souls II

totalny dramat

ocenił(a) grę na 10

Nie wiem albo niech ktoś coś poradzi albo krew mnie zaleje, mam już ponad 20h nabite i postać nafarmiłem na ponad 50 lvl a i tak szczyt moich możliwości to knieja upadłych i ten pierwszy boss, kolejna dójka bosów wali mnie jak chce i ni w kij nie idzie wygrać z nimi już nie mam siły w to grać, bez sensu...

ocenił(a) grę na 10
michal4p

gram w wersje scholar of the first sin jest to moja pierwsza przygoda z tymi grami

michal4p

ja nie dałem w first sina rady i zrobiłem uninstall :) Tobie tez polecam, bo dalej jest jeszcze trudniej. Podobno wersja zwykła jest łatwiejsza. 3 cześć jest trochę lepsza, ale później też to samo - odradzam.
A ten latający bos to można zabić kuszą - trzeba stać w dobrym miejscu do strzału (nie za blisko kuszy), ale nie podbiegać od razu do kuszy, bo on ja zniszczy szybciej zanim strzelilmy. TRzeba czekac turlając sie w tym miejscu aż zrobi ten piruet po którym chwile zastyga w miejscu i dopiero wtedy podbiec i strzelić :)

ocenił(a) grę na 10
rafusss

no mogę jeszcze trochę wyfarmić moją postać może do 70lvl dam radę, ale czy wrogowie też wtedy nie stają się silniejsi ?

michal4p

To niewiele da, że będziesz miał wyższy level, czyli dodasz sobie kilka punktów w drzewku bohatera. Starzy wrogowie są słabsi jak już wyexpujemy się, ale wraz z nowymi lokacjami pojawiają się nowi silniejsi. Wielu z nich jest jednak opcjonalna i nie trzeba ich zabijać. Najważniejsza jest taktyka, cierpliwość itp. Niektórych pokonywałem np ciągle uciekając z łukiem i z daleka strzelając albo biegnąc po całej lokacji żeby po drodze gdzieś wpadli i się zabili albo nawzajem zabili.. A przejść ją można biegnąc i omijając większość stworów z sama maczugą i bez ubrania. Gra jest robiona pod grę online i nie na klawiaturę. Wzywa się wtedy innego gracza do pomocy i jakoś wspólnie daje się radę.

ocenił(a) grę na 10
rafusss

no właśnie a ja gram offline, ale na padzie bo na ps, sterowanie jest ok, jednak poszedłem w czarodzieja hehe może to był błąd :D

ocenił(a) grę na 10
michal4p

Podłączyłem PSplusa i czy jak pokonałem Bosa Olbrzyma w kinieji to czy mogę kogoś wezwać do tego bosa latającego na zamku.

michal4p

Żeby mieć taką możliwość musisz użyć żaru i szukać białego znaku w okolicach wejścia przed bosem.

ocenił(a) grę na 10
rafusss

dobra ogarnąłem, ktoś mi pomógł, żaru nie potrzeba tylko trzeba być w postaci ludzkiej i być w odpowiednim przymierzu, idę dalej :D

ocenił(a) grę na 10
michal4p

noi koniec, zostałem pochłonięty zmiana na dyszkę, mistrzostwo

michal4p

a przeszedłeś już zatokę gdzie jest odpływający statek? mnie ten etap zniszczył :P

ocenił(a) grę na 10
rafusss

wczoraj właśnie na sam koniec dnia :), dziś ruszam dalej Zaginiona Twierdza

tam na molo jest pomocnik chyba nawet w dwóch miejscach na początku etapu i pod koniec

michal4p

A tego nie wiedziałem, ja w ogóle chyba tylko raz natrafiłem na pomocnika którego mogłem wezwać, a jak się nie udało i zginał to już przepadł. A niektóre etapy bardzo trudne były do przejścia samemu i za daleko ogniska, wiec nie dałem rady - a bywało ze natrafiałem na czerwonego z innego świata i mnie masakrował. Powinno być jakieś lepsze określenie gdzie ich można wezwać i co trzeba zrobić by móc ;

ocenił(a) grę na 10
rafusss

znaki się pojawiają jak jesteś w ciele człowieka i w przymierzu drogi błękitu

zazwyczaj w odpowiednim czasie są :-)

wczoraj już padła grzesznica :) ale bez tych pomocników by było cięzko

ocenił(a) grę na 8
michal4p

pamiętaj , że jak przywołujesz kogoś do pomocy to i boss ma z automatu więcej HP więc coś za coś ;)

ocenił(a) grę na 10
Vito_Corleone

aha no to ciekawe, ale jakoś sam sobie nie wyobrażam niektórych pobić, a co jak mam dusze tych bosów już prawie z 10 szt. a żadna broń mnie nie interesuje, z tych co mogę z nich wykuć ? To normalnie je spożytkować na awanse czy co, puki co zbieram.

ocenił(a) grę na 8
michal4p

Dusze z bossów możesz wymieniać tylko na broń, ewentualnie je spożytkować na dusze. Ale warto się zainteresować niektórymi orężami. Nie wiem jaką postacią grasz (jaki masz built postaci), ale ja np wymieniłem m.in duszę Prześladowcy na Wielki Miecz Prześladowcy. Po ulepszeniu zadaje obrażenia na poziomie ok 400 więc warto. Ale trzeba mieć wysoki poziom siły, bodaj ok 40 levelu.

ocenił(a) grę na 10
Vito_Corleone

no właśnie większość broni jest nakierowanych na siłę itp. a za te dusze to już prawie wszystko,
a ja gram taką hybryda mag + lekki oręż, pod maga jest bardzo mało zestawów mam prawie 100lvl a dopiero po 2 szt kosturów, dzwonków i szat znalazłem.... więc musiałem dać parę pkt w udźwig żeby coś lepszego na siebie włożyć....

ocenił(a) grę na 8
michal4p

magiem jest ciężko, wnioskuję ze wcześniejszych postów, że pierwszy raz przechodzisz grę, a granie magiem jest dość trudne (szczególnie właśnie gdy się nie zna jeszcze gry), trzeba mieć niezłego skilla. Szczególnie na początku jest trudno, nie ma za wiele czarów do wyboru. A w którym etapie gry jesteś?

ocenił(a) grę na 10
Vito_Corleone

wczoraj ubiłem w strażnicy żniw - Mythę Zgubiona Królowa, oraz w księżycowej dzwonnicy Gargulców, całą tą odnogę w kierunku zaginionej twierdzy i wszystkich bosów mam ubitych,

w dolnej ścieżce czyli grobowiec - rynsztok - czarny jar tutaj się szykuje do bosa - raz poległem

natomiast w górnej ścieżce, (czyściec nieumarłych opuściłem bo nie mogę tego Konnego ubić) po strażnicy żniw mam żelazną warownię widzę znowu skok w górę bo dostaję srogi łomot już na wejściu :), więc teraz albo wracam do czarnego jaru albo tego Konnego, ewentualnie mogę iść do mgły -> ruina cieni ale tam "coś" mnie tłucze :)



ocenił(a) grę na 10
michal4p

inteligencja 28
dostrojenie - 25 (5 slotów na czary)
adaptacja - 20
siła - 15
hp - 17
zręczność - 7
wiara - 12
wytrzymałość - 10
wigor - 21

coś w ten deseń bo nie pamiętam dokładnie

ocenił(a) grę na 8
michal4p

W Żelaznej Warowni szykuj się na pierwszego bossa. Jest agresywny, do tego zadaje dodatkowe obrażenia ogniem. Za to arcyboss w tej lokacji to śmiech na sali. Rydwan Kata (Konny) jest ciekawym bossem, ale też jakoś nie jest wielce wymagający. Kluczem jest powybijać szybko kościotrupów oraz dwóch miniaturowych pinwheeli, którzy je wskrzeszają, a później walka z samym bossem to formalność.
Mi się akurat Ruiny Cieni podobały, fajna koncepcja z tą mgłą i lasem.

A tak w ogóle to: https://darksouls2-pl.wiki.fextralife.com/Strona+g%C5%82%C3%B3wna - ta strona to podstawa ;)

ocenił(a) grę na 10
Vito_Corleone

no tak tak, korzystam z tej stronki :)

myślę że dam radę :) jak początek mnie nie odstraszył to już nie może być gorzej, większym problemem niż bosowie są czasem czerwoni najeźdźcy pojawiający się znikąd, nie wiem czy rozwój postaci idzie w dobrym kierunku w razie czego mam dwa naczynia dusz

ocenił(a) grę na 10
michal4p

ludzie nie grajcie w to, ta gra was pochłonie !!!!!!!!!!

ocenił(a) grę na 10
michal4p

jak mam zakończyć grę zostały mi tylko opcjonalni bosi smok i król oraz Ci z DLC ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones