PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608739}
8,3 833
oceny
8,3 10 1 833
Demon's Souls
powrót do forum gry Demon's Souls

mam w doopie wszystkie exclusive'y na ps3 ale tego nie moge im wybaczyc .Jak do tego moglo dojsc by tak ciekawa produkcja mogla cieszyc tylko posiadaczy playstation .To cholerna niesprawiedliwosc :)

ocenił(a) grę na 7
pharaoh1

Jaka tam niesprawiedliwość :) Równie dobrze niesprawiedliwością mogę nazwać brak obu "Wiedźminów" na PS3. Exy muszą być, bo decydują o tym, którą konsolę się kupi (i czy w ogóle się ją kupi). Ja praktycznie nie zwracam uwagi na bebechy konsoli, bo to grami będę się zajmował, a nie podzespołami ukrytymi pod obudową.

ocenił(a) grę na 10
pawelecki96

no fakt ale skad wiesz jakie exc. wyjda w przyszlosci lub sa ale nie jestes swiadomy ich wartosci ?Ja xa kupilem bo byl tanszy teraz wiem ze to byl blad :)

ocenił(a) grę na 7
pharaoh1

Z exami na PlayStation jest tak, że jeszcze się nię ukazały, a już można zakładać, że będą dobre :) W końcu nie spotkałem się z takim exem tej platformy, który byłby słaby. God of War, inFamous, Uncharted, ICO, Shadow of the Colossus, Okami (chociaż reedycja była też na Wii), Heavenly Sword... Dzięki takim produkcjom mam dla Sony ogromny kredyt zaufania.

ocenił(a) grę na 10
pharaoh1

Zgadzam się z powyższym w 100% poza tym playstation właściwie nie ma konkurencji (jesli mowa o konsolach). Xbox one w zestawieniu z PS4 pod kazdym wzgledem wypada co najmniej słabo. Obowiązkowe podłączenie do internetu to jakis zart.

ocenił(a) grę na 10
pharaoh1

Playstation jest zwyczajnie lepszą konsolą i dostaje takie perełki. Kolejna gra od twórców Demons i Dark Souls też wyjdzie tylko na ps4.

użytkownik usunięty
CottonCrush

Mowa rzecz jasna o BloodBorne, Microsoft nie jest dużo gorszy ale to sony wyznacza często nowe trendy w grach i dlatego wolę innowacje.

pharaoh1

Kup ps3 albo poczekaj parę lat na emulator

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

dzieki za rade , juz gram w Bloodborne'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones