PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759452}
6,9 1 002
oceny
6,9 10 1 1002
Destiny 2
powrót do forum gry Destiny 2

Czy trzeba znać pierwszą cześć by ogarnąć grę? Widziałem zwiastun tej części i kompletnie nie wiem co się dzieje. Czy miej więcej tak skończyła się pierwsze cześć?

https://www.youtube.com/watch?v=ZJLAJVmggt0

ocenił(a) grę na 9
nieznajomy43

Nie musisz sięgać po pierwszą część. Destiny 2 ma być świeżym startem dla nowych graczy. A poprzednik fabuły praktycznie w ogóle nie miał. Podstawka miała może z 30 minut cutscenek. Jedynie dodatki opowiedziały jakąś ciekawą historię.

thorin3

czyli wydarzenia w trailerze nie nawiązują w żaden sposób do pierwszej części?

ocenił(a) grę na 9
nieznajomy43

Nie nawiązują. Miasto zostanie zniszczone na początku części drugiej.

nieznajomy43

Jak chcesz poznać historie, co się działo w części pierwszej a także wiele innych rzeczy dziejących się przed jedynką na przestrzeni prawie 800 lat - zapraszam do poczytania: https://gameplay.pl/news.asp?ID=105019

zaLienowany

Dzięki za kapitalny link. Wielki plus że po naszemu. Ponadto sporo rzeczy jest w internecie, ale po angielsku. To niesamowite, że powstało dla tej gry tak rozbudowane i unikatowe Universum, pełne głębi, ras, miejsc, postaci i intryg. Nie spodziewałem się że ten klimat mistycznego Science Fiction aż tak mnie wciągnie.

nieznajomy43

Kurde cicho tu jakoś :P Zastanawiałem się ile osób będzie w to pykać w Polsce. Z tego co wiem to twórcy przemyśleli wszystko od nowa i w dwójce wszystko jest inaczej. Zamiast uporczywego milczenia i tajemnicy jak w Dark Souls, i ukrycia fabuły i wyjaśnień zagadek poza grą postawiono na typowe rozwiązania. Większy nacisk położono na postacie i opowiadaną historię. Pojawiło się także dużo udogodnień, dzięki czemu gra jest lepsza od poprzedniczki. Zaczęli dość odważnie: Na dzień dobry nasza planeta zostaje podbita, a my musimy ją odzyskać. Komandor Zavala zawalił sprawę i Ostatnie Miasto padło pod ciosami bezwzględnych najeźdźców. Ci przeklęci dranie chcą nam odebrać to, co najcenniejsze - Światło Travelera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones