PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669327}
7,7 4 597
ocen
7,7 10 1 4597
Don't Starve
powrót do forum gry Don't Starve

osobiscie polecam wersje gry w przeglądarce google chrome, wystarczy kupic cd-key gdyż wersja demonstracyjna pozwala tylko na 15 minutową gre, warto kupic klucz obojetnie z jakiego zrodla gdyz dostajemy konkretnego patcha z wieloma ciekawymi dodatkami oraz możwliwośc dalszych aktualizacji + aktualizacja do wersji pełnej zaraz po premierze czego nie otrzymamy w pirackich wersjach bez mozliwosci jakichokolwiek aktualizacji.

Gra do dostania do 30zł - nie ma sie nad czym zastanawiac tylko brac i grac :)

Gra przed premiera w wersji beta po ostatniej aktualizacji 14 dni temu jest rewelacyjna, wprost nie mozna sie oderwac, przestałem grać w skyrim na rzecz tej gry :D

Wbrew pozora wcale nie jest łatwo przetrwać w lesie a gra zapewnia dluga ciekawa i przyjemna rozrywke :)

Fg7

Powiem tak - gra urzekła mnie oprawą przywodzącą na myśl estetykę filmów Tima Burtona. Przez kilka godzin bawiłem się znakomicie, ale po kilku zgonach wypracowałem wiedzę o tej grze pozwalającą chyba przetrwać w nieskończoność. Odkąd zbudowałem w pełni samowystarczalny obóz na niewielkim półwyspie właściwie nie mam powodu, żeby go opuszczać. Świniaki robią nawóz, ptak mnoży nasionka, żwyności jest pod dostatkiem na wyciągnięcie ręki. Dograłem do 155 dnia i chyba jedyne co może mnie teraz zabić to nuda :/ Mam nadzieję, że w nadchodzącym patchu dodadzą trochę więcej wyzwań i powodów, aby wychodzić w świat, bo na razie ta gra nie ma celu, a szkoda bo początki są świetne.

ocenił(a) grę na 10
brodah

troche tak wlasnie dedlem w 98 dniu po nowym updacie wlasnie przez zanizona psyche, z tym ze kiedy zeksplorowalem cala kraine zabilem wszystkie pajaki rozbilem wszystkie skaly brakowalo mi podstawowych surowcow (kamienia) praktycznie nic nie bylo w stanie mnie zabic gdybym nie chodzil na nocne polowania. Pozniej gra zrobila sie juz nudna i stracila cel.

http://img607.imageshack.us/img607/6965/apacopy.png - rąsia :D

http://img6.imageshack.us/img6/6318/zabicieslonika.png - nowy potwór

nastepny update za 13 dni :) nie moge sie doczekac pelnej wersji :)

Fg7

w nowym upie ciekawy jest story mode - przenosisz się portalem za każdym razem do trudniejszego i uboższego w surowce świata.
a ten słonio-koala był przecież już wcześniej, trzeba go tropić po śladach, był był ;)
Rąsia jest fajna, jak jej nie przepędzisz kradnie Ci ogień z ogniska :D Jak na razie jestem w story modzie w 2 świecie, nie mogę znaleźć 2 elementów portalu ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones