PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627062}
7,4 2 194
oceny
7,4 10 1 2194
Dota 2
powrót do forum gry Dota 2

To będzie Blizzard Dota. Zamieciowcy się wkurzyli że Valve robi sequela "ich gry" więc zrobili
awanturę. A Dota 2 ma być darmowym dodatkiem do Starcrafta 2. Po co to w ogóle, skoro
nawet nie zwracali uwagi na pierwszą Dotę?

ciamciaramcia09

Hm? dodatek? Nie wiem o czym mówisz, DOTA 2 to samodzielna gra. Ale wydawało mi się, że Valve wykupiło do niej prawa? Chyba, że mod DOTA nie był stworzony przez Blizzard, wtedy się to trochę zakręca. Niestety nie grałam ani w DOTA1, ani Starcrafta ani nic Blizzarda oprócz W3 i WoWa, więc nie wiem.

plomykowka

Hm, czytałem newsa, że Blizzard postanowił zawalczyć o "swoją grę", więc losy Doty 2 od Valve są niepewne. Tak szcerze, to mam nadzieję że Dota 2 jednak powstanie. Blizzard Dota też wydaje się ciekawa.

ciamciaramcia09

Właściwie to DOTA 2 już powstała i ma się dobrze, gram od miesiąca i mimo, że jest to beta, otworzyli już i sklep, i workshop i wszystko idzie w kierunku oficjalnego wydania. Wersja stabilna i praktycznie gotowa, polecam wypróbować :>

plomykowka

Fajnie!

ciamciaramcia09

Nie ma żadnych problemów z Dotą 2, tak jak napisano wyżej. Jesli chodzi o tę walkę Blizzarda, polegała ona na stworzeniu własnej wersji Doty do Starcrafta 2.

ciamciaramcia09

Valve robi Dotę II, a Blizzard autorskiego moda do StarCrafta 2, który do niedawna nazywał się Blizzard Dota. Blizzard wniósł do sądu sprawę o prawa do marki "DOTA" i ostatecznie wygrało Valve i Blizzard zmienił swoją nazwę na Blizzard All Stars, czy jakoś tak.

ciamciaramcia09

Pierwsza DOTA była modem do Warcrafta III, który jest dziełem Blizzarda.

ocenił(a) grę na 10
Telafonciek

ahaha dobre..dziełem ICE FROGA a nie blizzarda, blizz by takiej gry nie stworzył, uzywano jedynie edytora w3

mortiaris

nie chodziło mi o DOTE, tylko o warcrafta

ocenił(a) grę na 10
Telafonciek

ta tyle ze gosciowi chodziło o grupe która stworzyła dote a nie w3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones